phpList 2.11.X - en to nl translation catalogue (1705 entries)

en: Sorry, this page can only be used by super admins
nl: Sorry, deze pagina kan enkel worden gebruikt door super beheerders

en: Blacklisted by
nl: Op Zwarte lijst geplaatst door

en: All done, %d emails processed, %d emails marked unconfirmed, %d emails blacklisted<br/>
nl: Klaar, %d adressen verwerkt, %d adressen als niet bevestigd gemarkeerd. %d adressen op de Zwarte lijst geplaatst<br/>

en: Add more
nl: Voeg meer toe

en: Manage suppression list
nl: Hanteer onderdrukkings lijst

en: Make suppression permanent
nl: Maak onderdrukking permanent

en: Paste the emails to mark unconfirmed in this box, and click continue
nl: Plak de e-mail adressen, die moeten worden gemarkeerd als onbevestigd, in het vak hieronder en klik op de knop: Ga verder.

en: Continue
nl: Ga verder

en: This page can only be called from the commandline
nl: Deze pagina is enkel toegankelijk via de commandline

en: Bounce processing error
nl: Teruggekaatste e-mail berichten verwerkings fout

en: Bounce Processing info
nl: Teruggekaatste e-mail berichten verwerkings info

en: system message bounced, user marked unconfirmed
nl: systeem bericht teruggekaatst, abonnee als onbevestigd gemarkeerd

en: Bounced system message
nl: Teruggekaatst systeem bericht

en: User marked unconfirmed
nl: Abonnee als onbevestigd gemarkeerd

en: View Bounce
nl: Bekijk teruggekaatste e-mail berichten

en: system message bounced, but unknown user
nl: systeem bericht teruggekaatst, maar geen  bekende abonnee

en: Cannot create POP3 connection to
nl: Kan geen POP3 verbinding maken met

en: Cannot open mailbox file
nl: Kan mailbox bestand niet openen

en: bounces to fetch from the mailbox
nl: teruggekaatste e-mail berichten te ontvangen van de mailbox

en: Please do not interrupt this process
nl: Verstoor deze verwerking aub niet

en: bounces to process
nl: teruggekaatste e-mail berichten om te verwerken

en: Processing first
nl: Verwerken van de eerste

en: bounces
nl: teruggekaatste e-mail berichten

en: processing first
nl: verwerken van eerste

en: Running in test mode, not deleting messages from mailbox
nl: De testmode is actief, er zullen geen berichten uit de mailbox worden verwijderd

en: Processed messages will be deleted from mailbox
nl: Verwerkte berichten zullen worden verwijderd uit de mailbox

en: Deleting message
nl: Verwijderen van bericht

en: Not deleting processed message
nl: Het verwerkte e-mail bericht wordt niet verwijderd

en: Not deleting unprocessed message
nl: Het niet verwerkte e-mail bericht wordt niet verwijderd

en: Closing mailbox, and purging messages
nl: Het sluiten van de mailbox en het zuiveren van de berichten

en: IMAP is not included in your PHP installation, cannot continue
nl: In jouw PHP configuratie is geen IMAP opgenomen, kan niet verder gaan

en: Check out
nl: Raadpleeg

en: Bounce mechanism not properly configured
nl: Teruggekaatste e-mail berichten mechanisme niet goed geconfigureerd

en: bounce_protocol not supported
nl: Teruggekaatste e-mail berichten protocol wordt niet ondersteund

en: %d bounces to reprocess
nl: %d teruggekaatste e-mail berichten worden opnieuw geanalyseerd

en: %d out of %d processed
nl: %d van %d geanalyseerd

en: %d bounces were re-processed and %d bounces were re-identified
nl: %d teruggekaatste e-mail berichten zijn opnieuw geanalyseerd en %d teruggekaatste e-mail berichten zijn geïdentificeerd

en: Processing bounces based on active bounce rules
nl: Verwerken van teruggekaatste e-mail berichten gebaseerd op actieve regels

en: Process Killed by other process
nl: Verwerking gestopt door een andere verwerking

en: Auto Unconfirmed
nl: Automatisch onbevestigd

en: Subscriber auto unconfirmed for
nl: Abonnee automatisch onbevestigd door

en: bounce rule
nl: teruggekaatste e-mail berichten regel

en: Auto unconfirmed
nl: Automatisch onbevestigd

en: Auto Blacklisted
nl: Automatisch op de Zwarte lijst geplaatst

en: User auto blacklisted for
nl: Abonnee automatisch aan de Zwarte lijst toegevoegd voor

en: Auto Unsubscribed
nl: Auto Uitschrijven

en: User auto unsubscribed for
nl: Abonnee is automatisch uitgeschreven voor

en: email auto blacklisted for
nl: e-mail adres automatisch aan de Zwarte lijst toegevoegd voor

en: email auto unsubscribed for
nl: e-mail adres is automatisch uitgeschreven voor

en: bounces processed by advanced processing
nl: teruggekaatste e-mail berichten verwerkt op geavanceerde wijze

en: bounces were not matched by advanced processing rules
nl: teruggekaatste e-mail berichten kwamen niet in aanmerking voor geavanceerde verwerking

en: Identifying consecutive bounces
nl: Identificeren van opeenvolgende teruggekaatste e-mail berichten

en: Nothing to do
nl: Niets te doen

en: User (url:%s) has consecutive bounces (%d) over threshold (%d), user marked unconfirmed
nl: Abonnee (url:%s) heeft opeenvolgende teruggekaatste e-mail berichten (%d) hoger dan drempel waarde (%d). De abonnee is gemarkeerd als onbevestigd.

en: Subscriber auto unconfirmed for %d consecutive bounces
nl: Abonnee auto onbevestigd door %d opeenvolgende teruggekaatste e-mail berichten

en: %d consecutive bounces, threshold reached, blacklisting subscriber
nl: %d opeenvolgende teruggekaatste e-mail berichten. De limiet is hiermee bereikt en de abonnee is op de Zwarte lijst geplaatst

en: %d consecutive bounces, threshold reached
nl: %d opeenvolgende teruggekaatste e-mail berichten, drempelwaarde bereikt

en: processed %d out of %d subscribers
nl: Verwerkt %d van %d abonnees

en: total of %d subscribers processed
nl: totaal van %d abonnees verwerkt

en: Report:
nl: Rapport:

en: Report of advanced bounce processing:
nl: Rapport van geavanceerde teruggekaatste e-mail berichten verwerking:

en: Below are users who have been marked unconfirmed. The in () is the number of consecutive bounces.
nl: Hieronder staan de abonnees die als onbevestigd zijn gemarkeerd. Het getal in () is het aantal opeenvolgende teruggekaatste e-mail berichten.

en: Error sending email to %s
nl: Fout bij het verzenden van het e-mail bericht aan %s

en: Error, empty message-body sending email to %s
nl: Fout (lege bericht inhoud) bij het verzenden van het e-mail bericht aan %s

en: The temporary directory for uploading (%s) is not writable, so import will fail
nl: De tijdelijke map voor het uploaden (%s) is niet beschrijfbaar, dus importeren zal niet lukken

en: The maximum POST size is smaller than the maximum upload filesize. If your upload file is too large, import will fail. See the PHP documentation at <a href="%s">%s</a>
nl: The maximale POST grootte is kleiner dan het maximum voor een bestand voor opladen. Als het bestand te groot is, zal importeren misgaan. Bekijk de PHP documentatie op <a href="%s">%s</a>

en: Import cleared
nl: Importatie gewist

en: Are you sure you want to reset the import session?
nl: Weet je zeker dat je de sessie wilt herstarten?

en: Reset Import session
nl: Begin Importatie sessie vanaf het begin

en: Invalid security token, please reload the page and try again
nl: Incorrect veiligheids token. Herlaad de pagina, en probeer opnieuw.

en: File is either too large or does not exist.
nl: Het bestand is te groot of het bestaat niet.

en: No file was specified. Maybe the file is too big?
nl: Geen bestand gespecifieerd. Misschien is het bestand te groot?

en: File too big, please split it up into smaller ones
nl: Het bestand is te groot, splits het bestand op in kleinere bestanden

en: Please choose whether to sign up immediately or to send a notification
nl: Maak de keuze om onmiddellijk in te schrijven of om een bevestiging te versturen

en: Cannot read %s. file is not readable !
nl: Kan het bestand %s niet lezen. Het is niet leesbaar !

en: Something went wrong while uploading the file. Empty file received. Maybe the file is too big, or you have no permissions to read it.
nl: Er is iets fout gegaan bij het uploaden van het bestand. Er is een leeg bestand ontvangen. Misschien is het bestand te groot, of je hebt geen rechten om het bestand te lezen.

en: Reading emails from file ...
nl: E-mail adressen in het  bestand aan het lezen...

en: ok, %d lines
nl: gelukt, %d regels

en: Create new one
nl: Maak een nieuwe aan

en: Skip Column
nl: Sla kolom over

en: Import Attributes
nl: Importeer velden

en: select
nl: selecteer

en: Please identify the target of the following unknown columns
nl: Identificeer aub het doel van de volgende onbekende kolommen

en: Cannot find column with email, you need to map at least one column to "Email"
nl: Er bestaat geen kolom voor e-mail adressen. Je moet tenminste één kolom aan "e-mail" koppelen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: maps to
nl: mapt naar

en: Create new Attribute
nl: Voeg een nieuw veld toe

en: none
nl: geen

en: %d lines will be imported
nl: %d lijnen zullen worden geimporteerd

en: Confirm Import
nl: Bevestig Importatie

en: Test Output
nl: Test Uitvoer

en: Importing %d subscribers to %d lists, please wait
nl: Importeren van %d abonnees aan %d verzendlijsten. Even geduld.

en: Record has no email
nl: Record heeft geen e-mail adressen

en: Invalid Email
nl: Ongeldige e-mail adressen

en: clear value
nl: wis waarde

en: New Attribute
nl: Nieuw veld

en: Skip value
nl: Sla waarde over

en: Test output<br/>If the output looks ok, click %s to submit for real
nl: Test uitvoer<br/>Als de uitvoer er goed uitziet, klik %s om voor echt voor te leggen

en: Import some more emails
nl: Importeer nog enkele e-mail adressen

en: Adding users to list
nl: Abonnees toevoegen aan verzendlijst

en: Select the lists to add the emails to
nl: Selecteer de verzendlijsten waar de e-mail adressen in moeten komen

en: No lists available
nl: Geen verzendlijsten beschikbaar

en: Add a list
nl: Voeg een verzendlijst toe

en: Select the groups to add the users to
nl: Selecteer de groepen waarin de abonnees moeten komen

en: automatically added
nl: automatisch toegevoegd

en: The file you upload will need to have the attributes of the records on    the first line.     Make sure that the email column is called "email" and not something like "e-mail" or     "Email Address".     Case is not important.          If you have a column called "Foreign Key", this will be used for synchronisation between an     external database and the phpList database. The foreignkey will take precedence when matching     an existing subscriber. This will slow down the import process. If you use this, it is allowed to have     records without email, but an "Invalid Email" will be created instead. You can then do     a search on "invalid email" to find those records. Maximum size of a foreign key is 100.          Warning: the file needs to be plain text. Do not upload binary files like a Word Document.
nl: Het bestand dat wordt geupload moet dezelfde kenmerken hebben als in de eerste regel. Zorg ervoor dat het e-mail adres in de kolom "email" wordt genoemd en niet iets als "e-mail" of "Email adres". De kolomnaam is niet hoofdlettergevoelig. Als je een kolom hebt die "Foreign key" heet, dan zal deze worden gebruikt om een externe database te laten synchroniseren met de phpList database. De foreign key zal voorrang geven aan het controleren op bestaande inschrijvers. Dit zal het import proces vertragen. Als je dit gebruikt is het toegestaan om in te schrijven zonder email, waarbij een "Invalid Email" zal worden toegevoegd. Om de betreffende inschrijvingen te vinden kun je zoeken op "Invalid mail". De maximale grootte van een foreign key is 100. Belangrijk: het bestand moet bestaan uit platte tekst. Upload geen binaire bestanden als Word documenten.

en: File containing emails
nl: Bestand met te importeren gegevens van beheerders

en: The following limits are set by your server:<br/>Maximum size of a total data sent to server: %s<br/>Maximum size of each individual file: %s
nl: De volgende limieten staan op je server<br/>Maximale data dat naar de server kan worden verstuurd: %s<br/>Maximale grootte van een bestand: %s

en: phpList will not process files larger than %dMB
nl: phplist kan geen bestanden groter dan %dMB verwerken

en: Field Delimiter
nl: Veldscheidingsteken

en: default is TAB
nl: standaard is TAB

en: Record Delimiter
nl: Record Afbakening

en: default is line break
nl: (standaar is nieuwe regel)

en: If you check "Test Output", you will get the list of parsed emails on screen, and the database will not be filled with the information. This is useful to find out whether the format of your file is correct. It will only show the first 50 records.
nl: Als je de vinkbox naast "Test uitvoer" aanvinkt, dan krijg je de lijst te zien op de pagina, zonder dat de resultaten aan de database worden toegevoegd. Je kunt zo nagaan of dat het bestand dat je invoert het correcte formaat heeft. Alleen de eerste 50 regels zullen worden vertoond.

en: Test output
nl: Test uitvoer

en: If you check "Show Warnings", you will get warnings for invalid records. Warnings will only be shown if you check "Test Output". They will be ignored when actually importing.
nl: Als je bij "Show Warnings" kijkt, dan kun je waarschuwingen voor niet complete inschrijvingen zien. De waarschuwingen kun je alleen zien als je "Test Output" aanvinkt. De inschrijvingen zullen worden overgeslagen bij het daadwerkelijke importeren.

en: Show Warnings
nl: Toon waarschuwingen

en: If you check "Omit Invalid", invalid records will not be added. Invalid records are records without an email. Any other attributes will be added automatically, ie if the country of a record is not found, it will be added to the list of countries.
nl: Als je "Ongeldige inschrijvingen weglaten" aanvinkt zullen ongeldige inschrijvingen niet worden opgeslagen. Ongeldige inschrijvingen zijn inschrijvingen zonder e-mail adres. Alle andere onderdelen zullen automatisch worden toegevoegd, bijvoorbeeld als een land niet wordt gevonden, zal deze worden toegevoegd aan de lijst met landen.

en: Omit Invalid
nl: Ongeldige inschrijvingen weglaten

en: Assign Invalid will be used to create an email for subscribers with an invalid email address. You can use values between [ and ] to make up a value for the email. For example if your import file contains a column "First Name" and one called "Last Name", you can use "[first name] [last name]" to construct a new value for the email for this subscriber containing their first name and last name. The value [number] can be used to insert the sequence number for importing.
nl: "Ongeldige inschrijvingen opslaan" wordt gebruikte om een e-mail adres te genereren voor mensen die inschrijven met een ongeldig e-mail adres. Je kunt waarden aangeven tussen [and] om het e-mail adres te genereren. Als bijvoorbeeld het import bestand kolommen bevat als "Voornaam" en "Achternaam", dan kun je een email adres laten genereren welke de voornaam en achternaam bevat. De waarde [number] kan worden gebruikt om toe te voegen aan het nummer om de volgorde te bepalen voor het importeren.

en: Assign Invalid
nl: Ongeldige inschrijvingen opslaan

en: If you check "Overwrite Existing", information about a subscriber in the database will be replaced by the imported information. Subscribers are matched by email or foreign key.
nl: Als je "Bestaand overschrijven" aanvinkt dan zal de informatie van een abonnee in de database worden vervangen door de geïmporteerde informatie. Abonnees worden vergeleken aan de hand van het e-mail adres of de Foreign Key.

en: Overwrite Existing
nl: Overschrijf bestaande gegevens

en: If you check "Retain Old Email", a conflict of two emails being the same will keep the old one and add "duplicate" to the new one. If you don&quot;t check it, the old one will get "duplicate" and the new one will take precedence.
nl: Als je "Oude e-mail berichten behouden" aanvinkt dan zal een conflict waarbij twee dezelfde e-mail berichten voorkomen worden opgelost waarbij het oude e-mail bericht wordt opgeslagen en de nieuwe wordt toegevoegd als "duplicaat" aan de oude. Als je don&quot;t aanvinkt, dan zal het oude e-mail bericht worden aangemerkt als "duplicaat" en worden toegevoegd aan de nieuwe.

en: Retain Old User Email
nl: Behoud het reeds bestaande abonnee e-mail adres

en: If you choose "send notification email" the subscribers you are adding will be sent the request for confirmation of subscription to which they will have to reply. This is recommended, because it will identify invalid emails.
nl: Als je "verzend notificatie e-mail bericht" selecteert, krijgen de abonnees die je invoert een bericht waarin ze hun lidmaatschap moeten bevestigen door op een link te klikken. Dat is de aanbevolen manier, want dan worden incorrecte e-mail adressen eruit gehaald.

en: Send&nbsp;Notification&nbsp;email
nl: Verzend&nbsp;Notificatie&nbsp;email

en: Make confirmed immediately
nl: Onmiddelijk bevestigen

en: If you are going to send notification to users, you may want to add a little delay between messages
nl: Als je een notificatie stuurt, dan kan je hier een vertraging voor tussen de berichten aangeven

en: Notification throttle
nl: Vertraging tussen de notificaties

en: (default is nothing, will send as fast as it can)
nl: (standaard is niets, zo snel mogelijk versturen)

en: Import
nl: Importeer

en: You only have privileges to view this page, not change any of the information
nl: Je hebt enkel het recht om deze pagina te bekijken, niet om enige info te wijzigen

en: Delete will remove subscriber from the list
nl: Verwijderen zal de abonnee van de verzendlijst verwijderen

en: Delete will remove subscriber from the system
nl: Verwijderen zal de abonnee uit het hele systeem verwijderen

en: Error adding subscriber, please check that the subscriber exists
nl: Fout bij het toevoegen van een abonnee, controleer aub of de abonnee bestaat

en: Uploaded avatar file too big
nl: Avatar bestand te groot

en: Subscriber added to group
nl: Abonnee toegevoegd aan groep

en: Subscriber removed from list %s
nl: Abonnee verwijderd uit de verzendlijst %s

en: Subscriber added to list %s
nl: Abonnee is toegevoegd aan de verzendlijst %s

en: (no data)
nl: (geen data)

en: changed from
nl: veranderd van

en: No data changed
nl: Geen gegevens gewijzigd

en: Subscribed to %s
nl: Ingeschreven bij %s

en: Unsubscribed from %s
nl: Uitgeschreven bij %s

en: Update by %s
nl: Bijgewerkt door %s

en: Changes saved
nl: Wijzigingen opgeslagen

en: Deleting
nl: Verwijderen

en: Done
nl: Klaar

en: Subscriber removed from group
nl: Abonnee verwijderd uit groep

en: No such subscriber
nl: Abonnee bestaat niet

en: No Lists
nl: Geen verzendlijsten

en: History
nl: Geschiedenis

en: delete
nl: verwijder

en: Add a new subscriber
nl: Voeg een nieuwe abonnee toe

en: Email address
nl: Toe te voegen e-mail adres

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Add to blacklist
nl: Voeg toe aan Zwarte lijst

en: Remove from blacklist
nl: Verwijder van de Zwarte lijst

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Subscriber is blacklisted. No emails will be sent to this email address.
nl: Abonnee staat op de Zwarte lijst en geen enkel bericht zal worden verstuurd naar dit e-mail adres.

en: Mailinglist membership
nl: Aangemeld bij de volgende verzendlijsten

en: Group Membership
nl: Groep Lidmaatschap

en: Please select the groups this subscriber is a member of
nl: Selecteer aub de groepen waarvan deze abonnee lid van is

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Details
nl: Gegevens

en: Lists
nl: Verzendijsten

en: Groups
nl: Groepen

en: no such User
nl: geen abonnee gevonden

en: you only have privileges to view this page, not change any of the information
nl: Je hebt enkel de rechten om deze pagina te bekijken, niet om de informatie te wijzigen

en: user
nl: abonnee

en: Bounces
nl: Teruggekaatste e-mail berichten

en: view
nl: bekijk

en: msg
nl: ber

en: time
nl: tijd

en: Messages
nl: Berichten

en: messages sent to this user
nl: Bericht verzonden aan deze abonnee

en: clicks
nl: kliks

en: sent
nl: Verzonden

en: viewed
nl: bekeken

en: responsetime
nl: Reactietijd

en: bounce
nl: teruggekaatste e-mail berichten

en: average
nl: gemiddelde

en: Campaigns
nl: Berichten

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: subscriber is blacklisted since
nl: Abonnee staat op de Zwarte lijst sinds

en: Blacklist info
nl: Zwarte lijst informatie

en: value
nl: waarde

en: are you sure you want to delete this subscriber from the blacklist
nl: Ben je zeker dat je deze abonnee wilt verwijderen van de Zwarte lijst

en: it should only be done with explicit permission from this subscriber
nl: Het zou moeten gebeuren met expliciete toestemming van de abonnee

en: remove subscriber from blacklist
nl: Verwijder abonnee van de Zwarte lijst

en: remove
nl: verwijder

en: For this subscriber to be removed from the blacklist, you need to ask them to re-subscribe using the phpList subscribe page
nl: Als je wilt dat deze abonnee wordt verwijderd van de Zwarte lijst, moet je hem vragen zich opnieuw in te schrijven via de phpList inschrijfpagina.

en: Subscription History
nl: Abonnee logboek

en: no details found
nl: Geen details gevonden

en: ip
nl: ip-adres

en: date
nl: Datum

en: summary
nl: samenvatting

en: detail
nl: Omschrijving

en: info
nl: informatie

en: Database structure check
nl: Controleer de structuur van de database

en: Database structure
nl: Controleer de structuur van de database

en: Delete will delete user and all listmemberships
nl: Verwijderen zal de abonnee en alle verzendlijsten verwijderen

en: Your privileges for this page are insufficient
nl: Jou toegankelijkheid voor deze pagina is onvoldoende

en: Delete will delete user from the list
nl: Verwijderen zal de abonnee van de verzendlijst verwijderen

en: deleting
nl: verwijderen

en: Sorry, only super users can delete users
nl: Sorry, alleen super beheerders kunnen abonnees verwijderen

en: User added
nl: Abonnee toegevoegd

en: %s users in total
nl: Totaal %s abonnees

en: Users marked <span class="highlight">red</span> are unconfirmed
nl: Abonnees in <span class="highlight">rood</span> zijn onbevestigd

en: Show only unconfirmed users
nl: Toon enkel onbevestigde abonnees

en: Show only blacklisted users
nl: Toon enkel abonnees op de Zwarte lijst

en: Sort by
nl: Sorteer op

en: desc
nl: aflopend

en: asc
nl: oplopend

en: Go
nl: Zoek

en: Listing user %d to %d
nl: Overzicht van abonnees %d tot %d

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: Find a user
nl: Zoek een abonnee

en: Email
nl: E-mail adres

en: reset
nl: terugzetten op standaardwaarden

en: Find subscribers
nl: Zoeken en toevoegen

en: Download all users as CSV file
nl: Download alle abonnees als een CSV bestand

en: Add a User
nl: Voeg een abonnee toe

en: users
nl: Abonnees zoeken en toevoegen

en: lists
nl: verzendlijsten

en: msgs
nl: bericht

en: no results
nl: Geen resultaten

en: No users apply
nl: Geen abonnees van toepassing

en: Email is a system attribute
nl: E-mail adres is een systeem veld

en: Converting %s from %s to %s
nl: Omzetten van %s van %s naar %s

en: Cannot delete attribute, it is being used by the following forms:
nl: Kan dit veld niet verwijderen, het is in gebruik in de volgende formulieren:

en: cannot merge just one attribute
nl: Kan niet slechts één veld samenvoegen

en: Merging %s into %d
nl: Samenvoegen van %s naar %d

en: Can only merge attributes of the same type
nl: Kan alleen velden van hetzelfde type samenvoegen

en: Sorry, merging of checkbox groups is not implemented yet
nl: Sorry, het samenvoegen van checkbox groepen is nog niet geïmplementeerd

en: Warning, changing types of attributes can take a long time
nl: Waarschuwing, veranderen van veld type kan lang duren

en: Load data from
nl: Kies uit de data van

en: predefined defaults
nl: reeds aanwezige velden

en: Existing attributes
nl: Bestaande velden

en: No Attributes have been defined yet
nl: Er zijn nog geen velden gemaakt

en: Attribute
nl: Veld

en: used in
nl: gebruikt in

en: forms
nl: formulieren

en: Tag
nl: Vink

en: Name
nl: Naam

en: Type
nl: Type veld

en: authoritative list
nl: authoritatieve lijst

en: edit values
nl: Bewerk veldkeuzemogelijkheden

en: Default Value
nl: Standaard waarde

en: Order of Listing
nl: Volgorde in het overzicht

en: Is this attribute required ?
nl: Verplicht veld

en: Delete tagged attributes
nl: Verwijder de gemarkeerde velden

en: Merge tagged attributes
nl: Voeg de gemarkeerde velden samen

en: Add new Attribute
nl: Voeg een nieuw veld toe

en: Is this attribute required?
nl: Verplicht veld?

en: Removed from blacklist by %s
nl: Verwijderd van de Zwarte lijst door %s

en: Removed from blacklist
nl: Verwijderd van de Zwarte lijst

en: Added to blacklist
nl: Aan de Zwarte lijst toegevoegd

en: Added to blacklist for reason %s
nl: Aan de Zwarte lijst toegevoegd om de volgende reden: %s

en: sort by %s
nl: sorteer op %s

en: Previous
nl: Vorige

en: Back
nl: Terug

en: Next
nl: Volgende

en: Close this box
nl: Sluit dit scherm

en: Hide
nl: Verberg

en: close
nl: sluit

en: Choose a list
nl: Kies een verzendlijst

en: list
nl: verzendlijst

en: # bounced
nl: aantal teruggekaatste e-mail berichten

en: None found
nl: Geen gevonden

en: Select another list
nl: Kies een andere verzendlijst

en: %d bounces to list %s
nl: %d teruggekaatste e-mail berichten bij verzendlijst %s

en: Bounces on
nl: teruggekaatste e-mail berichten op

en: email
nl: E-mail adres

en: # bounces
nl: aantal teruggekaatste e-mail berichten

en: import is not available
nl: import is niet beschikbaar

en: The temporary directory for uploading is not writable, so import will fail
nl: De tijdelijke map voor het uploaden is niet beschrijfbaar, dus importeren zal niet lukken

en: No file was specified. Maybe the file is too big?
nl: Geen bestand gespecifieerd. Misschien is het bestand te groot?

en: Cannot read file. It is not readable !
nl: Kan het bestand niet lezen. Het is niet leesbaar!

en: Test output:
nl: Test uitvoer:

en: There should only be ONE email per line.
nl: Er mag slechts één e-mailadres per regel worden ingevoerd.

en: If the output looks ok, go
nl: Als de uitvoer er goed uitziet, ga dan verder

en: back
nl: terug

en:  to resubmit for real
nl:  om voor echt opnieuw voor te leggen

en: adding_users
nl: abonnees aan verzendlijst toevoegen

en: The file you upload will need to contain the emails you want to add to these lists. Anything after the email will be added as attribute "Info" of the Subscriber. You can specify the rest of the attributes of these subscribers below. Warning: the file needs to be plain text. Do not upload binary files like a Word Document.
nl: Het bestand dat je importeert moet de e-mail adressen bevatten die je wilt toevoegen aan deze verzendlijsten. Als er iets achter het e-mail adres staat op een regel dan wordt dat toegevoegd als een "info" veld voor de abonnee. Je kunt alle andere extra velden hieronder aanduiden. Pas op: het bestand moet enkel tekst bevatten. Je kunt geen documenten, zoals een Word document gebruiken.

en: File containing emails:
nl: Bestand dat e-mail adressen bevat:

en: Send Notification email
nl: Verzend notificatie e-mail bericht

en: import
nl: Importeren

en: File is either to large or does not exist.
nl: Bestand is ofwel te groot ofwel bestaat het niet.

en: No file was specified.
nl: Geen bestand gespecifieerd.

en: Some characters that are not valid have been found. These might be delimiters. Please check the file and select the right delimiter. Character found:
nl: Er zijn tekens gevonden die niet geldig zijn. Dit zouden afbakeningen kunnen zijn. Gelieve het bestand te controleren en de juiste afbakening te selecteren:

en: Name cannot be empty
nl: Naam kan niet leeg zijn

en: Name is not unique enough
nl: Naam is niet uniek

en: Cannot find the email in the header
nl: Kan het e-mail adres niet vinden in de header

en: Cannot find the password in the header
nl: Kan het wachtwoord niet vinden in de header

en: Cannot find the loginname in the header
nl: Kan de gebruikersnaam niet vinden in de header

en: Import administrators, please wait
nl: Importeren van beheerders, even geduld

en: Record has more values than header indicated, this may cause trouble
nl: Record heeft meer waarden dan de header aantoonde, dit kan problemen veroorzaken

en: Test output: If the output looks ok, go Back to resubmit for real
nl: Test uitvoer: Als het bericht er goed uitziet, ga dan terug om het bericht te verzenden

en: password
nl: wachtwoord

en: login
nl: meld aan

en: Empty loginname, using email:
nl: Lege gebruikersnaam, e-mail adres gebruiken:

en: Value
nl: Waarde

en: added to attribute
nl: toegevoegd aan veld

en: List for
nl: Verzendlijst voor

en: new administrator was
nl: nieuwe beheerder was

en: new administrators were
nl: nieuwe beheerders werden

en: All the administrators already exist in the database
nl: Alle beheerders bestaan al in de database

en: Information has been updated from the import
nl: Informatie was bijgewerkt van de importering

en: succesfully imported to the database and added to the system.
nl: succesvol geïmporteerd in de database en toegevoegd aan het systeem.

en: Import some more administrators
nl: Importeer meer beheerders

en:    The file you upload will need to contain the administrators you want to add to the system. The columns need to have the following headers: email, loginname, password. Any other columns will be added as admin attributes.  Warning: the file needs to be plain text. Do not upload binary files like a Word Document.
nl: Het bestand moet de beheerders bevatten die je aan het systeem wilt toevoegen. De volgende kolommen moeten aanwezig zijn: e-mail adres, loginnaam en wachtwoord. Alle andere kolommen zullen worden toegevoegd als beheerder velden.  Opgelet: het bestand mag allen tekst bevatten. Upload geen binaire bestanden zoals een Word Document.

en: Check this box to create a list for each administrator, named after their loginname
nl: Vink deze box aan om een verzendlijst te creëren voor elke beheerder. De verzendlijst krijgt de naam van de beheerder

en: Privileges
nl: Bevoegdheden

en: Manage subscribers
nl: Abonnees beheren

en: Send Campaigns
nl: Berichten versturen

en: View Statistics
nl: Statistieken bekijken

en: Change Settings
nl: Instellingen veranderen

en: Do Import
nl: Importeer nu

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Import of existing subscriber
nl: Import van bestaande abonnee

en: Import of new subscriber
nl: Import van nieuwe abonnee

en: List subscriptions:
nl: Verzendlijst inschrijvingen:

en: Was subscribed to:
nl: Was ingeschreven bij:

en: Is now subscribed to:
nl: Is nu ingeschreven bij:

en: Not subscribed to any lists
nl: Bij geen enkele verzendlijst ingeschreven

en: Import by
nl: Import door

en: new email was
nl: nieuw e-mail adres was

en: new emails were
nl: nieuwe e-mail adressen waren

en: email was
nl: e-mail adres was

en: emails were
nl: e-mail adressen waren

en: %d emails already existed in the database
nl: %d e-mail adressen bestonden reeds in de database

en: All the emails already exist in the database.
nl: Alle e-mail adressen bestonden reeds in de database.

en: succesfully imported to the database and added to
nl: succesvol geimporteerd in de database en toegevoegd aan

en: subscribed to the
nl: ingeschreven voor de

en: Manually blacklisted by %s
nl: Handmatig aan de Zwarte lijst toegevoegd door %s

en: Unable to fetch list of languages, please check your network or try again later
nl: Het ophalen van de talenlijst is mislukt. Controleer de verbinding of probeer het opnieuw.

en: updated %d language terms
nl: %d termen zijn bijgewerkt

en: Network error updating language, please try again later
nl: Netwerk probleem bij het ophalen van de vertalingen, probeer het later nog eens

en: duplicate
nl: Duplicaat

en: Duplicate Email
nl: Duplicaat e-mail adres

en:  user imported as
nl:  abonnee geïmporteerd als

en: All the emails already exist in the database and are member of the lists
nl: Alle e-mail adressen bestonden reeds in de database en waren lid van de verzendlijsten.

en: %s emails succesfully imported to the database and added to %d lists.
nl: %s e-mail adressen succesvol geïmporteerd in de database en toegevoegd aan %d verzendlijst.

en: %d emails subscribed to the lists
nl: %d e-mail adressen ingeschreven bij de verzendlijst

en: %s emails already existed in the database
nl: %s email adressen bestonden reeds in de database

en: %d Invalid Emails found.
nl: %d Ongeldige Emails Gevonden.

en: These records were added, but the email has been made up from
nl: Deze rapporten zijn toegevoegd, maar het email adres is opgemaakt van

en: These records were deleted. Check your source and reimport the data. Duplicates will be identified.
nl: Deze rapporten zijn verwijderd. Controleer je bron en importeer de data opnieuw. Dubbele adressen zullen worden gemeld.

en: %d duplicate emails found.
nl: %d dubbele e-mail adressen gevonden

en: Subscriber data was updated for %d subscribers
nl: Abonneegegevens bijgewerkt van %d abonnees

en: %s emails were on the blacklist and have not been added to the lists
nl: %s e-mail adressen waren op de Zwarte lijst en waren niet toegevoegd aan enige verzendlijst

en: %d subscribers were matched by foreign key, %d by email
nl: %d abonnees werden geselecteerd aan de hand van Foreign Key, %d door het e-mail adres

en: phplist Import Results
nl: phplist Importeer Resultaten

en: invalid request
nl: ongeldig verzoek

en: Editing
nl: Bewerken

en: Don't know how to handle type
nl: Onbekend type

en: save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Email address added
nl: E-mail adres toegevoegd

en: Adding email address failed
nl: Toevoegen van adres mislukt

en: unknown
nl: Onbekend

en: %s left until embargo
nl: %s te gaan tot het embargo over is

en: requeue
nl: Terug in wachtrij

en: Requeue
nl: Terug in Wachtrij

en: still to process
nl: nog te verwerken

en: Unknown
nl: ongekend

en: limit reached
nl: limiet bereikt

en: next batch of %s in %s
nl: volgende batch van %s over %s

en: Stalled
nl: Wachtende

en: Send the queue
nl: Verstuur de wachtrij

en: Processing
nl: Verwerken

en: msgs/hr
nl: berichten/u

en: You are trying to send a remote URL, but PEAR::HTTP_Request is not available, so this will fail
nl: Je probeert een web pagina te versturen, maar de PHP functionaliteit die daar voor nodig is PEAR::HTTP_Request ontbreekt.

en: Sample Newsletter Content
nl: Voorbeeld van inhoud voor een nieuwsbrief

en: The following restrictions have been set by your ISP:
nl: De volgende beperkingen zijn geplaatst door jou ISP:

en: Maximum time for queue processing
nl: Maximale tijd voor het verwerken van een wachtrij

en: Running in safe mode
nl: De veilige modus is actief

en: Script stage
nl: Stadium van het script

en: Finished, Nothing to do
nl: Klaar, Niets te doen

en: Calculating
nl: Berekenen

en: messages sent in
nl: Berichten verzonden in

en: seconds
nl: seconden

en: %d invalid email addresses
nl: %d niet geldige e-mail adressen

en: %d failed (will retry later)
nl: %d mislukt (zal later opnieuw proberen te verzenden)

en: %d emails unconfirmed (not sent)
nl: %d onbevestigde adressen (niet verzonden)

en: Warning: script never reached stage 5
nl: Opgelet: script heeft nooit stage 5 bereikt

en: This may be caused by a too slow or too busy server
nl: Dit kan de veroorzaakt zijn door een te trage of te drukke server

en: Less than batch size were sent, so reloading imminently
nl: De verzonden hoeveelheid berichten was minder groot dan 10000, de pagina wordt daarom meteen ververst.

en: Waiting for %d seconds before reloading
nl: Wachten voor %d seconden na opnieuw laden

en: Finished, All done
nl: Klaar, alles gedaan

en: All done
nl: Klaar

en: Script finished, but not all messages have been sent yet.
nl: Script klaar maar niet alle berichten zijn reeds verzonden.

en: Maillist errors
nl: Lijst fouten

en: Maillist Processing info
nl: Lijst proces informatie

en: Finished this run
nl: Klaar met deze fase

en: Would have sent
nl: Zou verzonden worden

en: to
nl: naar

en: Started
nl: Gestart

en: Time now
nl: Huidige tijd (nu)

en: Unable get lock for processing
nl: Wachtrij kon niet worden geblokkeerd

en: Error processing
nl: Fout bij verwerken

en: Processing blocked by plugin %s
nl: Het verwerken wordt geblokkeerd door plugin %s

en: Processing has been suspended by your ISP, please try again later
nl: Het verwerken is uitgesteld door uw ISP, probeer het later opnieuw

en: In safe mode, batches are set to a maximum of 100
nl: In veilige modus worden partijen op een maximum van 100 geplaatst

en: Sending in batches of %d messages
nl: Aan het verzenden in groepen van %d berichten

en: This batch will be %d emails, because in the last %d seconds %d emails were sent
nl: Deze groep is %d e-mail berichten groot, omdat er in de laatste %d seconden %d e-mail berichten werden verzonden

en: Sending in batches of %d emails
nl: Aan het verzenden in groepen van %d e-mail berichten

en: In the last %d seconds more emails were sent (%d) than is currently allowed per batch (%d)
nl: Er zijn in de laatste %d seconden meer e-mail berichten verzonden (%d) dan per groep toegestaan is (%d)

en: Sent in last run
nl: Verzonden in laatste fase

en: Skipped in last run
nl: Overgeslaan in laatste fase

en: Processing has started,
nl: Het verwerken van de berichten is begonnen,

en: message(s) to process.
nl: bericht(en) om te verwerken.

en: Please leave this window open. You have batch processing enabled, so it will reload several times to send the messages. Reports will be sent by email to
nl: Laat dit venster open. Je hebt het verzenden per batch ingeschakeld, dus het venster zal verschillende malen opnieuw laden om het bericht te zenden. Een rapport zal per e-mail bericht worden verzonden naar

en: Your webserver is running in safe_mode. Please keep this window open. It may reload several times to make sure all messages are sent.
nl: De webserver functioneert momenteel in de veilige modus. Laat dit venster open. Het kan verschillende malen opnieuw laden om er zeker van te zijn dat alle berichten verstuurd zijn.

en: Reports will be sent by email to
nl: Rapporten zullen worden verzonden naar

en: sending of this campaign will stop, if it is still going in %s
nl: Het versturen van dit bericht zal ophouden, als het nog steeds gaande is, over %s

en: Error loading message, please check the eventlog for details
nl: Er was een fout bij het laden van dit bericht, bekijk het logboek voor details

en: Campaign started
nl: Bericht begonnen

en: phplist has started sending the campaign with subject %s
nl: phplist is begonnen met het verzenden van het bericht met onderwerp %s

en: to view the progress of this campaign, go to http://%s
nl: Om de voortgang van dit bericht te bekijken, ga naar http://%s

en: Processing message
nl: Verwerken van bericht

en: Looking for users
nl: Zoeken naar abonnees

en: users apply for attributes, now checking lists
nl: abonnees komen overeen met de velden, nu de verzendlijst aan het controleren.

en: No users apply for attributes
nl: Er zijn geen abonnees die overeen komen met de velden

en: looking for users who can be excluded from this mailing
nl: Zoeken naar abonnees die kunnen worden uitgesloten van deze verwerkingsrij fase

en: Warning, finding the subscribers to send out to takes a long time, consider changing to commandline sending
nl: Waarschuwing. Het zoeken naar abonnees duurt lang. Het is beter om het van de commandline te versturen.

en: Found them
nl: Gevonden

en: to process
nl: naar verwerking

en: No users to process for this batch
nl: Geen abonnees te verwerken voor deze partij

en: Processing batch of
nl: Verwerken batch van

en: batch limit reached
nl: partij limiet bereikt

en: queue processing time has exceeded max processing time
nl: Het verwerken duurt langer dan de maximale toegestane tijd

en: Campaign sending timed out, is past date to process until
nl: Het versturen van dit bericht is verlopen. De datum om te versturen tot is in het verleden.

en: Message I was working on has disappeared
nl: Het bericht waar ik mee aan het werken was is verdwenen

en: Sending of this message has been suspended
nl: Verzenden van dit bericht is uitgesteld

en: There have been more than 10 attempts to send to %s that have been blocked for domain throttling.
nl: Er zijn meer dan 10 pogingen ondernomen om %s te verzeden, deze werden geblokkeerd voor domain throttling.

en: Introducing extra delay to decrease throttle failures
nl: Instellen van extra vertraging om throttle fouten te verminderen

en: %s is currently over throttle limit of %d per %d seconds
nl: %s is momenteel over de throttle limiet van %d per %d seconden

en: Sending
nl: Verzenden

en: It took
nl: Het duurde

en: seconds to send
nl: seconden om te verzenden

en: Failed sending to
nl: Mislukt om te zenden naar

en: waiting for %.1f seconds to meet target of %s seconds per message
nl: wachtende voor %.1f seconden om het doel van %s seconden per bericht te halen

en: not sending to
nl: niet verzenden naar

en: Unconfirmed user
nl: Onbevestigde abonnee

en: Invalid email address
nl: Niet geldig e-mail adres

en: Marked unconfirmed while sending campaign %d
nl: Gemarkeerd als niet bevestigd tijdens het versturen van bericht %d

en: Subscriber marked unconfirmed for invalid email address
nl: Abonnee onbevestigd gemaakt vanwege een niet geldig e-mail adres

en: Not sending to
nl: Niet aan het verzenden naar

en: already sent
nl: Reeds verzonden

en: Processed %d out of %d subscribers
nl: Verwerkt %d van %d abonnees

en: Hmmm, No users found to send to
nl: Hmmm, Geen abonnees gevonden om naar te zenden

en: Message campaign finished
nl: De berichten zijn verzonden

en: phpList has finished sending the campaign with subject %s
nl: phpList is klaar met het verzenden van het bericht met onderwerp %s

en: to view the results of this campaign, go to http://%s
nl: Om de resultaten van dit bericht te bekijken, ga naar http://%s

en: to send this message
nl: om dit bericht te zenden

en: Error fetching URL
nl: Fout in ophalen van pagina

en: Check your "remoteurl_append" setting.
nl: Verifieer de settings voor "remoteurl_append"

en: URL is valid
nl: URL is correct

en: Please verify that the URL entered is correct.
nl: Verifieer dat de URL correct is.

en: Updating the regular expression of this rule caused an Sql conflict<br/>This is probably because there is already a rule like that. Do you want to delete this rule instead?
nl: Het bewaren van deze reguliere expressie gaf een SQl conflict. <br/>Dit komt waarschijnlijk doordat die regel al bestaat. Wil je deze regel verwijderen?

en: back to list of bounce rules
nl: Terug naar verzendlijst met teruggekaatste e-mail berichten regels

en: Regular Expression
nl: Reguliere Expressie

en: Created By
nl: Gecreëerd door

en: Action
nl: Actie

en: Select Status
nl: Selecteer Status

en: Memo for this rule
nl: Memo voor deze regel

en: related bounces
nl: gerelateerde teruggekaatste e-mail berichten

en: no related bounces found
nl: geen gerelateerde teruggekaatste e-mail berichten gevonden

en: and more, %d in total
nl: en meer, %d in totaal

en: Sending message %d with subject %s to %s
nl: Versturen van bericht %d met onderwerp %s naar %s

en: sendingtextonlyto
nl: versturen van alleen tekst naar

en: Error sending message %d (%d/%d) to %s (%s)
nl: Fout bij versturen van bericht %d (%d/%d) aan %s (%s)

en: Delete will remove subscriber from the database
nl: Verwijderen zal de abonnee uit de database verwijderen

en: The default system template already exists
nl: Het standaard systeem sjabloon bestaat reeds

en: Go back to templates
nl: Ga terug naar sjablonen

en: The default system template has been added as template with ID
nl: Het standaard systeem sjabloon is toegevoegd als sjabloon met ID

en: Edit template
nl: Bewerk sjabloon

en: Never
nl: Nooit

en: Last updated
nl: Laatste keer bijgewerkt

en: Last modified
nl: laatste keer veranderd

en: choose
nl: maak een keuze

en: Your database version
nl: De huidige database versie

en: Your database is already the correct version, there is no need to upgrade
nl: De database heeft de juiste versie, er is geen reden om de database bij te werken

en: Please wait, upgrading your database, do not interrupt
nl: Bezig met upgraden van de database, onderbreek dit niet

en: Upgrading the database to use UTF-8, please wait
nl: Upgrade van de database om UTF-8 te gebruiken, wacht tot het klaar is

en: Upgrading table
nl: Upgrade van tabel

en: Upgrading column
nl: Upgrade van kolom

en: upgrade to UTF-8, done
nl: Upgrade naar UTF-8 is klaar

en: Database requires converting to UTF-8.
nl: Het databestand vereist conversie naar UTF-8

en: However, there is too little diskspace for this conversion
nl: Maar er is te weinig schijfruimte voor deze conversie.

en: Please do a manual conversion.
nl: Voer een handmatige conversie uit.

en: Run manual conversion to UTF8
nl: Voer een handmatige conversie naar UTF-8 uit

en: Success
nl: Klaar

en: The clicktracking system has changed
nl: Het systeem voor het traceren van klikken is veranderd.

en: You have %s entries in the old statistics table
nl: Je hebt nog %s in de oude database tabel

en: Convert Old data to new
nl: Converteer oud data naar nieuwe

en: Upgrade successful
nl: Upgrade voltooid

en: Upgrade failed
nl: Upgrade mislukt

en: Your database requires upgrading, please make sure to create a backup of your database first.
nl: Jouw databestand moet worden bijgewerkt, maak eerst een backup van het databestand.

en: If you have a large database, make sure you have sufficient diskspace available for upgrade.
nl: Als je een grote database hebt, zorg er dan voor dat je voldoende schijfruimte hebt voordat je de database gaat bijwerken.

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: When you are ready click %s Depending on the size of your database, this may take quite a while. Please make sure not to interrupt the process, once it started.
nl: Als je daarmee klaar bent klik op %s Afhankelijk van de grootte van het databestand kan de conversie even duren. Zorg er voor dat het proces niet wordt onderbroken als het eenmaal is begonnen.

en: Please choose one of the import methods below
nl: Selecteer een methode om te importeren uit de verzendlijst hieronder

en: copy and paste list of emails
nl: Het kopieren en plakken van een lijst met e-mail adressen

en: import by uploading a file with emails
nl: Het importeren van een bestand met e-mail adressen

en: import by uploading a CSV file with emails and additional data
nl: Het importeren van een CSV bestand met e-mail adressen en andere informatie over abonnees (bijvoorbeeld voornaam en achternaam)

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: January
nl: Januari

en: February
nl: Februari

en: March
nl: Maart

en: May
nl: Mei

en: June
nl: Juni

en: July
nl: Juli

en: August
nl: Augustus

en: October
nl: Oktober

en: That rule exists already
nl: Die regel bestaat al

en: Number of %s rules: %d
nl: Nummer van %s regels: %d

en: active
nl: actief

en: candidate
nl: kandidaat

en: Bounce Regular Expressions
nl: Teruggekaatste e-mail berichten Reguliere Expressies

en: No Rules found
nl: Geen regels gevonden

en: rule
nl: regel

en: match
nl: overeenkomst

en: expression
nl: expressie

en: action
nl: actie

en: tag
nl: markering

en: order
nl: orde

en: del
nl: wis

en: with tagged rules:
nl: met gemarkeerde regels:

en: make active
nl: maak actief

en: make inactive
nl: maak niet actief

en: add a new rule
nl: voeg een nieuwe regel toe

en: Add new Rule
nl: Voeg nieuwe regel toe

en: Process Next %d
nl: Verwerk Volgende %d

en: No match
nl: Geen overeenkomst

en: bounces did not match any current active rule
nl: teruggekaatste e-mail berichten kwamen met geen enkele actieve regel overeen

en: bounce matched current active rules
nl: teruggekaatste e-mail berichten kwam overeen met actieve regels

en: Go there
nl: Wijzig

en: Initialise Database
nl: Database tabellen aangemaakt

en: Change admin password
nl: Wachtwoord van de beheerder gewijzigd

en: Verify Settings
nl: Instellingen aangepast

en: Configure attributes
nl: Abonnee velden toegevoegd en bewerkt

en: Create public lists
nl: Verzendlijst gemaakt

en: Create a subscribe page
nl: Inschrijf pagina gemaakt

en: Add some subscribers
nl: Abonnees toegevoegd

en: Congratulations, phpList is set up, you are ready to start mailing
nl: Gefeliciteerd, phpList is klaar voor gebruik. Je kunt berichten versturen.

en: Start a message campaign
nl: Maak een bericht

en: configuration steps
nl: Configuratie proces

en: Overview
nl: Overzicht van berichten van het afgelopen jaar

en: View Clicks by URL
nl: Bekijk klikken per URL

en: View Clicks by Message
nl: Bekijk klikken per bericht

en: View Opens by Message
nl: Bekijk hoe vaak een bericht werd gelezen

en: Domain Statistics
nl: Overzicht van de domeinen waaraan e-mail berichten werden verzonden

en: To avoid overloading the system, this will convert 10000 records at a time
nl: Om overbelasting te voorkomen zullen er 10000 regels per keer worden geconverteerd.

en: Admin Authentication initialisation failure
nl: Beheerder authenticatie initialisatie mislukt

en: invalid login from %s, tried logging in as %s
nl: ongeldige login van %s, probeerde in te loggen als %s

en: Failed sending a change password token
nl: Het is niet gelukt een token te sturen om het wachtwoord te wijzigen

en: login ip invalid from %s for %s (was %s)
nl: login ip incorrect van %s voor %s (was %s)

en: Your IP address has changed. For security reasons, please login again
nl: Je IP adres is veranderd. Om veiligheidsredenen ben je uitgelogd. Meld je opnieuw aan.

en: invalidated login from %s for %s (error %s)
nl: foute login van %s voor %s (fout %s)

en: Your session timed out, please login again
nl: De sessie is verlopen, log opnieuw in

en: goodbye
nl: Tot ziens

en: good morning
nl: goede morgen

en: good afternoon
nl: goede middag

en: good evening
nl: goede avond

en: Continue Configuration
nl: Doorgaan met configuratie

en: phpList will work without Javascript, but it will be easier to use if you switch it on.
nl: phpList kan werken zonder Javascript, maar zal eenvoudiger zijn om mee te werken als je het aan zet.

en: Running in testmode, no emails will be sent. Check your config file.
nl: De testmodus is actief, er kunnen geen e-mail berichten verzonden worden. Controleer de instellingen in config.php.

en: phpList requires PHP version 5.1.2 or higher
nl: phpList werkt alleen met PHP versie 5.1.2 of hoger

en: You are trying to use RSS, but XML is not included in your PHP
nl: Je probeert RSS te gebruiken, maar er is geen XML functionaliteit in de PHP versie

en: open_basedir restrictions are in effect, which may be the cause of the next warning
nl: open_basedir restricties gevonden, en dat is waarschijnlijk de oorzaak van de volgende waarschuwing.

en: The attachment repository does not exist or is not writable
nl: De aanhangsel opbergplaats bestaat niet, of kan niet geschreven worden

en: Process the queue
nl: Verwerk de wachtrij

en: View the queue
nl: Bekijk de wachtrij

en: You have %s message(s) waiting to be sent
nl: Er staan %s bericht(en) klaar om verzonden te worden

en: You are trying to use PDF support without having FPDF loaded
nl: Je probeert PDF conversie te gebruiken, maar de FPDF library is niet geladen.

en: The pageroot in your config does not match the current locationCheck your config file.
nl: De "pageroot" in je instellingen komt niet overeen met de huidige locatie. Controleer je configuratie bestand.

en: Access Denied
nl: Toegang geblokeerd

en: Sorry this page was not found in the plugin
nl: Sorry, deze pagina bestaat niet in de plugin

en: Sorry, that module does not exist
nl: Helaas, de module bestaat niet

en: Sorry, not implemented yet
nl: Sorry, nog niet geïmplementeerd

en: Download as CSV file
nl: Download als een CSV bestand

en: Top 50 domains with more than 5 emails
nl: Overzicht van domeinen met meer dan vijf e-mail adressen

en: confirmed
nl: bevestigd

en: perc
nl: %

en: unconfirmed
nl: onbevestigd

en: Top 25 pre-@ of email addresses
nl: Top 25 pre-@ van e-mail adressen

en: amount
nl: aantal

en: Process Next Batch
nl: Volgende Batch Verwerken

en: Hmm, duplicate entry,
nl: Hmm, dubbele ...

en: new rules found
nl: nieuwe regels gevonden

en: bounces not matched
nl: teruggekaatste e-mail berichten komen niet overeen

en: bounces matched to existing rules
nl: teruggekaatste e-mails komen overeen met bestaande regels

en: Name cannot be empty:
nl: Naam kan niet leeg zijn:

en: Existing attributes:
nl: Bestaande velden

en: Attribute:
nl: Veld:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Name:
nl: Naam:

en: Default Value:
nl: Standaard waarde:

en: Order of Listing:
nl: Volgorde:

en: Is this attribute required?:
nl: Verplicht veld?

en: Add a new Attribute:
nl: Voeg een nieuw veld toe

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Send Campaign
nl: Verstuur bericht

en: You should not paste the results of a test message back into the editor<br/>This will break the click-track statistics, and overload the server.
nl: De resultaten van een testbericht moeten niet worden geplakt in de tekstbewerker van phpList. <br/>Dit breekt de statistieken, en zorgt voor onnodige belasting van de server.

en: Warning: You indicated the content was not HTML, but there were  some HTML  tags in it. This  may  cause  errors
nl: Je gaf aan dat het bericht geen HTML bevat, maar er zijn HTML tags gevonden. Het kan zijn dat dit problemen veroorzaakt.

en: You are trying to send a remote URL, but PEAR::HTTP_Request or CURL is not available, so this will fail
nl: Je probeert een URL buiten dit domein te verzenden, maar PERR::HTTP_Request of CURL is niet beschikbaar, en daarom zal dit mislukken.

en: Mime Type is longer than 255 characters, this is trouble
nl: De Mime Type is langer dan 255 karakters, dit veroorzaakt problemen.

en: Attachment %d succesfully added
nl: Bijlage %d succesvol toegevoegd

en: Adding attachment %d failed
nl: Toevoegen van bijlage %d is mislukt

en: Uploaded file not properly received, empty file
nl: Het bestand is niet goed ontvangen, leeg bestand

en: Adding attachment
nl: Bijlage toevoegen

en: Campaign saved as draft
nl: Bericht bewaard als concept

en: Campaign added
nl: Bericht toegevoegd

en: This campaign is scheduled to stop sending before the embargo time. No mails will be sent.
nl: Dit bericht is ingesteld om niet te worden verstuurd voor een bepaalde tijd. Als gevolg daarvan zullen op dit moment geen berichten worden verstuurd.

en: Review Scheduling
nl: Herzie tijdsschema

en: Campaign queued
nl: Bericht in de wachtrij geplaatst

en: processqueue
nl: Verwerk wachtrij

en: view progress
nl: bekijk voortgang

en: Sorry, you used invalid characters in the Subject field.
nl: Je hebt ongeldige karakters gebruikt in het onderwerp veld.

en: Sorry, you used invalid characters in the From field.
nl: Je hebt verkeerde karakters gebruikt in het veld voor zender

en: Please enter a from line.
nl: Vul een afzender in

en: Please enter a message
nl: Een bericht invullen ajb

en: Please enter a subject
nl: Vul een onderwerp in

en: Error: you can use an attribute in one rule only
nl: Je kunt een veld slechts in één regel gebruiken

en: Please select the list(s) to send the campaign to
nl: Selecteer de verzendlijst(en) waar het bericht naartoe moet worden verstuurd

en: You can send a test mail once every %d seconds
nl: U kunt slechts iedere %d seconden een test bericht versturen

en: No target email addresses listed for testing.
nl: Geen doel adres gevonden voor de test

en: There is a maximum of %d test emails allowed
nl: Er is een maximum van %d test e-mail berichten per keer

en: Sent test mail to
nl: Het verzenden van een test bericht naar

en: failed
nl: mislukt

en: success
nl: is gelukt

en: Email address not found to send test message.
nl: E-mailadres voor testbericht niet gevonden

en: add
nl: voeg toe

en: Removed Attachment
nl: Aanhangsel verwijderd

en: Content
nl: Inhoud

en: Text
nl: Tekst

en: Forward
nl: Stuur door

en: Format
nl: Formaat

en: Attach
nl: Bijlage

en: Scheduling
nl: Tijdsschema

en: Finish
nl: Afronden

en: What is prepare a message
nl: Wat is bericht voorbereiden

en: Subject
nl: Onderwerp

en: From Line
nl: Afzender

en: Send a Webpage
nl: Verstuur een web pagina

en: Compose Message
nl: Schrijf bericht

en: Send a Webpage - URL
nl: Verstuur een bericht met de inhoud uit een website - URL

en: phpList operates in the time zone
nl: phpList werkt in de tijdzone

en: Dates and times are relative to the Server Time
nl: De datum en tijd zijn afgeleid van de server

en: Current Server Time is
nl: De huidige server tijd is

en: Embargoed Until
nl: Versturen na

en: Stop sending after
nl: Stop het versturen na

en: Repeat campaign every
nl: Bericht herhalen per

en: no repetition
nl: geen herhaling

en: hour
nl: uur

en: day
nl: dag

en: fortnight
nl: twee weken

en: four weeks
nl: vier weken

en: Repeat Until
nl: Herhaal tot

en: Requeue every
nl: Opnieuw versturen iedere

en: do not requeue
nl: niet opnieuw versturen

en: Requeue Until
nl: Opnieuw versturen tot

en: Send as
nl: Vestuur als

en: text
nl: Tekst

en: Use Template
nl: Gebruik sjabloon

en: select one
nl: selecteer

en: Plain text version of message
nl: Gewone tekst versie van bericht

en: generate from HTML
nl: genereer van HTML

en: Footer
nl: Voettekst

en: forwardfooter
nl: Verstuur voettekst door

en: Add attachments to your campaign
nl: Voeg een bijlage toe aan het bericht

en: The upload has the following limits set by the server
nl: De volgende limieten zijn van toepassing bij het opladen van aanhangsels

en: Maximum size of total data being sent to the server
nl: Totale grootte van alle data die naar de server wordt verstuurd

en: Maximum size of each individual file
nl: Maximale grootte van ieder bestand

en: Current Attachments
nl: Huidige aanhangsels

en: filename
nl: bestandsnaam

en: size
nl: grootte

en: file
nl: bestand

en: delchecked
nl: wis geselecteerde

en: New Attachment
nl: Nieuw aanhangsel

en: Add (and save)
nl: Voeg toe (en bewaar bericht)

en: or
nl: of

en: Path to file on server
nl: Pad naar bestand op de server

en: Description of attachment
nl: Beschrijving van aanhangsel

en: Send Test
nl: Verstuur een testbericht

en:  to email address(es)
nl:  naar het volgende e-mail adres of adressen

en: (comma separate addresses - all must be existing subscribers)
nl: Plaats een komma tussen meerdere e-mail adressen. Alle ingevoerde e-mail adressen moeten van bestaande abonnees zijn.

en: email to alert when sending of this message starts
nl: E-mail adres waaraan bij het begin van verzending een melding wordt verzonden.

en: separate multiple with a comma
nl: Scheid meerdere e-mail adressen met een komma.

en: email to alert when sending of this message has finished
nl: E-mail adres waaraan bij het vooltooien van een verzendingeen melding wordt verzonden.

en: add Google Analytics tracking code
nl: voeg een Google Analytics volgcode toe

en: Reset click statistics
nl: Zet de klik statistieken terug op nul

en: Estimated size of HTML email
nl: Geschatte grootte van het HTML bericht

en: Estimated size of text email
nl: Geschatte grootte van het tekst bericht

en: Estimated size of mailout
nl: Geschatte grootte van totale verzending

en: About %d users to receive HTML and %s users to receive text version of email
nl: Ongeveer %d abonnees voor het ontvangen van de  HTML versie van het bericht en %s abonnees voor het ontvangen van de tekst versie van het bericht

en: subject missing
nl: Geen onderwerp

en: message content missing
nl: geen berichtinhoud ingevoerd

en: From missing
nl: Geen verzender van het bericht

en: destination lists missing
nl: Geen verzendlijsten geselecteerd

en: Content contains click track links.
nl: Inhoud bevat traceer links

en: Some required information is missing. The send button will be enabled when this is resolved.
nl: Enkele verplichte velden zijn leeg. De verstuur knop wordt aktief als dit is opgelost.

en: Save as draft
nl: Bewaar als concept

en: You do not have access to this page
nl: U heeft geen toegang tot deze pagina

en: Select Message to view
nl: Selecteer het bericht dat je wilt bekijken

en: There are currently no messages to view
nl: Er zijn momenteel geen berichten te bekijken

en: Campaigns in the last year
nl: Berichten van het afgelopen jaar

en: fwds
nl: doorgestuurd

en: views
nl: bekeken

en: rate
nl: percentage

en: Comparison to other admins
nl: Vergelijking met andere admins

en: View all campaigns
nl: Bekijk alle berichten

en: Date entered
nl: Datum van invoer

en: Date sent
nl: Datum van verzending

en: Sent as HTML
nl: Verzonden in HTML-opmaak

en: Sent as text
nl: Verzonden met tekst-opmaak

en: Bounced
nl: Teruggekaatst

en: Opened
nl: Bekeken

en: % Opened
nl: % bekeken

en: Clicked
nl: URL bezocht

en: % Clicked
nl: % URL bezocht

en: Forwarded
nl: Doorgestuurd

en: Available URLs
nl: Beschikbare url's

en: last clicked
nl: laatst geklikt

en: Select URL to view
nl: Klik op een URL voor meer informatie

en: There are currently no statistics available
nl: Er zijn op het moment geen statistieken beschikbaar

en: URL Click Statistics
nl: URL Klik Statistieken

en: Click Details for a URL
nl: Klik details voor de URL

en: firstclick
nl: eerste klik

en: latestclick
nl: laatste klik

en: view users
nl: Bekijk een overzicht van de abonnees die deze url hebben bezocht

en: click rate
nl: Klikpercentage

en: total
nl: totaal

en: To install phpList, you need to enable Javascript
nl: Om phpList te installeren moet je Javascript kunnen gebruiken

en: The default system language is different from your browser language.
nl: De programma taal is niet hetzelfde als de taal die in de browser wordt gebruikt

en: You can set <pre>$default_system_language = "%s";</pre> in your config file, to use your language as the fallback language.
nl: Je kunt <pre>$default_system_language = "%s";</pre> instellen, zodat je eigen taal de basistaal wordt.

en: It is best to do this before initialising the database.
nl: Dit kun je het best doen voordat je de database inricht.

en: phpList initialisation
nl: phpList initialiseren

en: Please enter your name.
nl: Voer je naam in

en: The name of your organisation
nl: Voer de naam van je organisatie in

en: Please enter your email address.
nl: Voer je e-mail adres in

en: The initial <i>login name</i> will be
nl: In eerste instantie zal <i>login name</i> zijn

en: Please enter the password you want to use for this account.
nl: Voeg het wachtwoord in dat je wilt gebruiken voor dit profiel

en: minimum of 8 characters.
nl: minstens 8 letters of nummers

en: Creating tables
nl: Tabellen aanmaken

en: Initialising table
nl: Tabel initialiseren

en: Table already exists
nl: Tabel bestaat reeds

en: Initialise plugin
nl: Initialiseer plugin

en: List for testing.
nl: Test-verzendlijst.

en: Sign up to our newsletter
nl: Word abonnee van een nieuwsbrief

en: Tell us about it
nl: Vertel ons over dit

en: Please make sure to read the file README.security that can be found in the zip file.
nl: Zorg voor dat je het bestand README.security leest. Je vindt dit in het gecomprimeerde bestand.

en: Please make sure to
nl: Zorg er aub voor om

en: subscribe to the announcements list
nl: je in te schrijven bij de aankondigingen-verzendlijst

en: to make sure you are updated when new versions come out. Sometimes security bugs are found which make it important to upgrade. Traffic on the list is very low.
nl: Om er zeker van te zijn dat het programma bijgewerkt is als er een nieuwe versie is uitgekomen. Soms worden er veiligheidsproblemen opgelost en dit zorgt ervoor dat updaten belangrijk is. Verkeer in de verzendlijst is zeer laag.

en: Continue with
nl: Verder gaan met

en: phpList Setup
nl: phpList configuratie

en: Maybe you want to
nl: Misschien wil je

en: instead?
nl: in plaats daarvan

en: Force Initialisation
nl: Database tabellen overschrijven

en: (will erase all data!)
nl: (wist alle bestaande informatie)

en: Failed
nl: mislukt

en: Your database is out of date, please make sure to upgrade
nl: De database inrichting is niet meer actueel, werk deze eerst bij (upgrade) voordat je verder gaat

en: Your version
nl: De huidige versie

en: phplist version
nl: phplist versie

en: Database has not been initialised
nl: de database is niet geïnitialiseerd

en: go to
nl: ga naar

en: to continue
nl: Om verder te gaan

en: A new version of phpList is available!
nl: Er is een nieuwe versie van phpList beschikbaar.

en: The new version may have fixed security issues,<br/>so it is recommended to upgrade as soon as possible
nl: De nieuwe versie kan veiligheidsproblemen hebben opgelost,<br/>het is dus belangrijk om de huidige versie zo snel mogelijk bij te werken.

en: Latest version
nl: Laatste versie

en: Read what has changed in the new version
nl: Lees hier wat er is veranderd in de nieuwe versie

en: View what has changed
nl: Bekijk de wijzigingen

en: Download the new version
nl: Download de nieuwe versie

en: Continue the Configuration process of phpList
nl: Doorgaan met het proces van configuratie van phpList

en: Send a campaign
nl: Berichten versturen

en: Start or continue a campaign
nl: Een nieuw bericht maken of verder gaan met een concept

en: Manage Campaigns
nl: Berichten overzicht

en: View current campaigns
nl: Bekijk en bewerk concept-, te verzenden- en verzonden berichten

en: Manage Subscribers
nl: Abonnees zoeken en toevoegen

en: Search, edit and add Subscribers
nl: Abonnees zoeken en toevoegen

en: View statistics
nl: Overzicht van bericht statistieken

en: Main
nl: Startpagina

en: Manage Lists
nl: Abonnee verzendlijsten

en: View, edit and add lists, that your subscribers can sign up to
nl: Verzendlijsten toevoegen, bewerken en verijderen

en: List all Users
nl: Abonnees zoeken en toevoegen

en: Import Users
nl: Abonnees vanuit een bestand toevoegen

en: export
nl: Abonnees exporteren

en: Export Users
nl: Abonnees exporteren naar een bestand

en: reconcileusers
nl: Abonnees aanpassen en opschonen

en: Reconcile the User Database
nl: Abonnee gegevens aanpassen en opschonen

en: List and user functions
nl: Abonnees en verzendlijsten

en: configure
nl: Configureer

en: Configure
nl: Configureer

en: attributes
nl: Abonnee velden

en: Configure Attributes
nl: Abonnee velden toevoegen en bewerken

en: Control values for
nl: Bekijk en bewerk de velden van

en: spage
nl: Inschrijf pagina's

en: Configure Subscribe Pages
nl: Inschrijf pagina's toevoegen, bekijken en bewerken

en: Configuration Functions
nl: Instellingen

en: admins
nl: Beheerders

en: Add, edit and remove Administrators
nl: Bewerk, verwijder en voeg nieuwe beheerders toe

en: adminattributes
nl: Beheerdersvelden

en: Configure Attributes for administrators
nl: Voeg nieuwe velden voor beheerders toe en bewerk bestaande velden

en: Administrator Functions
nl: Beheerders

en: send
nl: Verzenden

en: Send a Message
nl: Maak een nieuw bericht of ga verder met een concept

en: preparesend
nl: bereid verzenden voor

en: Prepare a Message
nl: Bericht voorbereiden

en: sendprepared
nl: verzend voorbereid

en: Send a Prepared Message
nl: Verstuur een voorbereid bericht

en: templates
nl: Sjablonen

en: Configure Templates
nl: Maak een nieuw sjabloon of pas een bestaand sjabloon aan

en: messages
nl: Berichten

en: List all Messages
nl: Bekijk en bewerk concept-, te verzenden- en verzonden berichten

en: Process the Message Queue
nl: Verwerk de berichten die in de wachtrij zijn geplaatst om te worden verzonden

en: warning
nl: waarschuwing

en: You have set TEST in config.php to 1, so it will only show what would be sent
nl: U heeft TEST in config.php op 1 gezet, dus zal er enkel worden getoond wat er zou worden verzonden

en: processbounces
nl: Verwerk teruggekaatste e-mail berichten

en: Process Bounces
nl: Verwerk teruggekaatste e-mail berichten

en: View Bounces
nl: bekijk en verwijder teruggekaatste e-mail berichten

en: Message Functions
nl: Berichten

en: setup
nl: Installatie

en: Setup
nl: Status

en: dbcheck
nl: Database

en: Check Database structure
nl: Controleer de structuur van de database

en: eventlog
nl: Logboek

en: View the eventlog
nl: Bekijk het overzicht van gebeurtenissen

en: admin
nl: beheerder

en: Change your details (e.g. password)
nl: Verander je eigen details (bijv wachtwoord)

en: System Functions
nl: Programma

en: Sorry, this help topic does not exist in your language. Below is the english version.
nl: Sorry, dit onderwerp is nog niet vertaald in het Nederlands. Hieronder staat de originele Engelse tekst.

en: Sorry, this help topic does not exist in your language.
nl: Sorry, dit onderwerp bestaat niet in het Nederlands.

en: The settings have been reset to the phpList default
nl: De instellingen van phpList zijn teruggezet naar de standaardinstellingen

en: Are you sure you want to reset the configuration to the default?
nl: Ben je er zeker van dat je de instellingen terug wilt zetten naar de standaardinstellingen?

en: Reset to default
nl: Standaardwaarden herstellen

en: You can edit all of the values in this page, and click the "save changes" button once to save all the changes you made.
nl: U kunt alle instellingen in deze pagina veranderen, en de wijzigingen in een keer opslaan door de knop "Wijzigingen opslaan" te klikken.

en: cannot be empty
nl: kan niet leeg zijn

en: Changes not saved
nl: Wijzigingen niet opgeslagen

en: settings
nl: instellingen

en: edit this value
nl: bewerk deze waarde

en: edit
nl: bewerk

en: No such record
nl: Bestaat niet

en: Back to the list of bounces
nl: Terug naar de verzendlijst van teruggekaatste e-mail berichten

en: Not Found
nl: Niet gevonden

en: Added %s to bouncecount for subscriber %s
nl: %s toegevoegd aan de teruggekaatste e-mail berichten teller van abonnee %s

en: Made subscriber %s unconfirmed
nl: Abonnee %s als niet bevestigd gemarkeerd

en: Made subscriber %d to receive text
nl: Abonnee %d gemarkeerd om de tekst versie te ontvangen

en: Deleted subscriber %d
nl: Abonnee %d verwijderd

en: Deleting bounce %d ..
nl: Teruggekaatste e-mail berichten %d verwijderd ...

en: ..Done, loading next bounce..
nl: Klaar, laden van volgende teruggekaatste e-mail berichten ..

en: This bounce no longer exists in the database.
nl: Deze teruggekaatste e-mail berichten bestaan niet meer in het systeem.

en: For subscriber with email
nl: Voor abonnee met e-mail adres

en: Increase bouncecount with
nl: Verhoog de teruggekaatste e-mail berichten teller met

en: (use negative numbers to decrease)
nl: (gebruik negatieve nummers om te verlagen)

en: Mark subscriber as unconfirmed
nl: Markeer abonnee als niet bevestigd

en: (so you can resend the request for confirmation)
nl: (zodat je het bevestigings verzoek opnieuw kunt versturen)

en: Set subscriber to receive text instead of HTML
nl: Markeer abonnee on de tekst versie te ontvangen, in plaats van de HTML versie

en: Delete subscriber
nl: Verwijder abonnee

en: Delete this bounce and go to the next
nl: Verwijder deze teruggekaatste e-mail berichten, en ga naar de volgende

en: Do the above
nl: Doe het bovenstaande

en: Create New Rule based on this bounce
nl: Maak nieuwe regel aan gebaseerd op deze teruggekaatste e-mail berichten

en: Possible Actions:
nl: Mogelijke acties:

en: ID
nl: Nummer

en: Date
nl: Datum

en: Comment
nl: Commentaar

en: Bounce Details
nl: Details voor deze teruggekaatste e-mail berichten:

en: New Rule
nl: Nieuwe regel

en: Test email not set
nl: Test e-mail adres bestaat niet

en: Sending HTML version to
nl: Verstuur HTML versie aan

en: Sending Text version to
nl: Verstuur tekst versie aan

en: Note: Links in emails will not work, because this is a test message, which is deleted after sending
nl: Opmerking: koppelingen in het bericht zullen niet werken, want dit is een test bericht, dat wordt verwijderd na het versturen

en: Check your INBOX to see if all worked ok
nl: Bekijk je postbus on te zien of het allemaal goed ging

en: Converting to UTF-8 requires sufficient diskspace on your system.
nl: Om bij te kunnen werken naar UTF-8 is er voldoende schijfruimte op het systeem nodig.

en: The maximum table size in your system is %s and space available on the root filesystem is %s, which means %s is required.
nl: De maximale tabelgrootte in je systeem is %s en de ruimte op de schijf is %s, wat betekent dat %s nodig is.

en: This is not a problem if your Database server is on a different filesystem. Click the button to continue.
nl: Dit is geen probleem als je database server op een ander bestandssysteem werkt. Klik op de knop om verder te gaan.

en: Otherwise, free up some diskspace and try again
nl: Anders, maak schijfruimte vrij en probeer het nog eens.

en: Confirm UTF8 conversion
nl: Bevestig UTF-8 conversie

en: Converting DB to use UTF-8, please wait
nl: De database instellen om UTF-8 te kunnen gebruiken, even wachten svp

en: Unable to determine the name of the database to convert
nl: Het is niet mogelijk om de naam van de database die moet worden geconverteerd te determineren

en: The DB was already converted to UTF-8 on
nl: De database was reeds geconverteerd naar UTF-8 op

en: All Done
nl: Klaar

en: Certified Secure by
nl: Gegarandeerd Veilig door

en: phpList is licensed with the %sGNU Public License (GPL)%s
nl: phpList heeft een licentie van %sGNU Public Licence (GPL)%s

en: Developers
nl: Ontwikkelaars

en: Contributors
nl: Bijdragen

en: Design
nl: Grafisch ontwerp

en: Design implementation
nl: Ontwerp implementatie

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Translations
nl: Vertalingen

en: The translations are provided by the phpList community (that includes you :-) )
nl: De vertalingen zijn vervaardigd door de phpList gemeenschap (daar hoor jij ook bij :-))

en: The <a href="http://translate.phplist.com/" target="translate">translation site</a> runs <a href="http://translate.sourceforge.net/" target="pootle">Pootle</a> an Open Source translation tool, provided by <a href="http://translatehouse.org" target="translatehouse">Translate House</a>
nl: De <a href="http://translate.phplist.com/" target="translate">vertaal website</a> werkt met een <a href="http://translate.sourceforge.net/" target="pootle">Pootle</a> Open Source vertaalinstrument, geleverd door <a href="http://translatehouse.org" target="translatehouse">Translate House</a>

en: Acknowledgements
nl: Dankwoord

en: The developers wish to thank the many contributors to this system, who have helped out with bug reports, suggestions, donations, feature requests, sponsoring, translations and many other contributions.
nl: De ontwikkelaars willen iedereen die geholpen heeft bedanken, diegene die bugs rapporteren, voorstellen maken, doneren, nieuwigheden verzoeken, sponsoring, vertalingen en vele andere bijdragen.

en: Portions of the system include
nl: In phpList zijn de volgende onderdelen verwerkt

en: All done, %d emails processed<br/>%d emails blacklisted<br/>%d emails deleted<br/>%d emails not found
nl: Klaar. %d adressen verwerkt<br/>%d adressen op de Zwarte lijst geplaatst.<br/>%d adressen verwijderd<br/>%d adressen niet gevonden.

en: Remove more
nl: Verwijder meer

en: Mass remove email addresses
nl: Grote hoeveelheden e-mail adressen verwijderen

en: Check to also add the emails to the blacklist
nl: Vink deze box om de adressen ook aan de Zwarte lijst toe te voegen

en: Paste the emails to remove in this box, and click continue
nl: Plak de e-mail adressen, die als onbevestigd moeten worden gemarkeerd, in deze box en klik op: Verder

en: List of Administrators
nl: Overzicht van beheerders

en: No Access
nl: Geen toegang

en: Error adding new admin, login name and/or email not inserted, email not valid or admin already exists
nl: Er was een fout bij het maken van de nieuwe beheerder. Het account is niet aangemaakt. Het e-mail adres is niet juist, of beheerder bestaat al.

en: Failed, you cannot delete yourself
nl: Mislukt. Je kunt jezelf niet verwijderen.

en: Edit Administrator
nl: Wijzig beheerder

en: Add a new Administrator
nl: Voeg een nieuwe beheerder toe

en: Password
nl: Wachtwoord

en: hidden
nl: verborgen

en: Update it?
nl: Veranderen?

en: Remind it?
nl: Herinnering sturen?

en: Login Name
nl: Login naam

en: You do not have enough priviliges to view this page
nl: Je hebt niet genoeg toegangsrechten om deze pagina te bekijken

en: Add a user
nl: Voeg een abonnee toe

en: Add
nl: Toevoegen

en: Members of
nl: Lid van

en: edit list details
nl: Bewerk details van de verzendlijst

en: Download subscribers
nl: Download abonnees

en: Import Subscribers to this list
nl: Importeer abonnees naar deze verzendlijst

en: subscribers were moved to
nl: Abonnees werden verplaatst naar

en: subscribers were copied to
nl: Abonnees werden gecopieerd naar

en: subscribers were deleted from this list
nl: Abonnees werden verwijderd van deze verzendlijst

en: Users found, click add to add this user
nl: Abonnees gevonden, klik op toevoegen om deze abonnee toe te voegen

en: No user found with that email
nl: Geen abonnee met dit e-mail adres gevonden

en: add user
nl: voeg een abonnee toe

en: Inserting user
nl: Abonnee invoegen

en: Removing %d from this list
nl: Verwijder %d van deze verzendlijst

en: Listing subscriber %d to %d
nl: Abonnee %d tot %d

en: Listing subscriber 1 to 50
nl: Abonnee 1 tot 50

en: subscribers
nl: Abonnees

en: %d subscribers
nl: %d abonnees

en: Tag all users in this page
nl: Markeer alle abonnees op deze pagina

en: Members
nl: Abonnees

en: Actions
nl: Acties

en: What to do with "Tagged" users
nl: Wat te doen met "gemarkeerde" abonnees

en: This will only process the users in this page that have the "Tag" checkbox checked
nl: Hiermee verwerk je abonnees die de "box" aangevinkt hebben in deze pagina

en: from this list
nl: van deze verzendlijst

en: Move
nl: Verplaats

en: Copy
nl: Kopieer

en: Nothing
nl: Niets

en: What to do with all subscribers
nl: Wat te doen met alle abonnees

en: This will process all subscribers on this list, confirmed and unconfirmed
nl: Alle abonnees van de verzendlijst zullen worden bewerkt, zowel bevestigde als onbevestigde abonnees

en: do it
nl: doe het

en: Connection refused, check your host, user or password
nl: Verbinding geweigerd, controleer je host, gebruikersnaam of wachtwoord

en: done
nl: klaar

en: processed
nl: geanalyseerd

en: unidentified
nl: Niet geïdentificeerd

en: view bounces by list
nl: Bekijk teruggekaatste e-mail berichten per verzendlijst

en: are you sure you want to delete all unidentified bounces older than 2 months
nl: ben je er zeker van dat je alle niet herkende teruggekaatste e-mail berichten ouder dan 2 maanden wilt verwijderen

en: delete all unidentified (&gt; 2 months old)
nl: Verwijder alle niet herkende berichten die ouder zijn dan 2 maanden

en: are you sure you want to delete all bounces older than 2 months
nl: Ben je er zeker van dat je alle teruggekaatste e-mail berichten ouder dan 2 maanden wilt verwijderen

en: delete all processed (&gt; 2 months old)
nl: Verwijder alle herkende berichten van ouder dan 2 maanden

en: are you sure you want to delete all bounces
nl: Weet je zeker dat je alle teruggekaatste e-mail berichten wilt verwijderen

en: Delete all
nl: Verwijder alle berichten

en: no unidentified bounces available
nl: geen niet herkende teruggekaatste e-mail berichten beschikbaar

en: no processed bounces available
nl: geen geanalyseerde teruggekaatste e-mail berichten beschikbaar

en: System Message
nl: Systeem bericht

en: message
nl: bericht

en: Website address (without http://)
nl: Website adres (zonder http://)

en: Domain Name of your server (for email)
nl: Domeinnaam van jouw server (voor het e-mail adres)

en: Person in charge of this system (one email address)
nl: E-mail adres van hoofdbeheerder van dit systeem

en: Name of the organisation
nl: Naam van de organisatie

en: How often do you want to check for a new version of phplist (days)
nl: Hoe vaak wil je controleren of er een nieuwe versie van phpList is (in dagen)

en: List of email addresses to CC in system messages (separate by commas)
nl: Overzicht van e-mail adressen die een kopie (CC) van systeemberichten ontvangen (gescheiden door komma's)

en: Default for 'From:' in a campaign
nl: Afzender bij het maken van een nieuw bericht

en: Default for 'address to alert when sending starts'
nl: E-mail adres voor het verzenden van een bericht als het verzenden start.

en: Default for 'address to alert when sending finishes'
nl: E-mail adres voor het voor het verzenden van een bericht als het verzenden gereed is.

en: Always add Google tracking code to campaigns
nl: Voeg altijd een "Google Tracking Code" toe aan berichten

en: Who gets the reports (email address, separate multiple emails with a comma)
nl: E-mail adressen aan wie rapporten moeten worden verzonden (gescheiden met een komma)

en: From email address for system messages
nl: Het e-mail adres als afzender voor systeemberichten.

en: Webmaster
nl: Beheerder

en: Name for system messages
nl: Het onderwerp voor systeemberichten

en: Reply-to email address for system messages
nl: Het e-mail adres voor beantwoording van systeemberichten

en: If there is only one visible list, should it be hidden in the page and automatically subscribe users who sign up
nl: Als er slechts één zichtbare verzendlijst is, dan heeft het de voorkeur om deze niet te tonen op de inschrijf pagina. Abonnees worden dan automatisch bij deze ene verzendlijst aangemeld.

en: Categories for lists. Separate with commas.
nl: Voer hier een omschrijving in voor een categorie voor verzendlijsten. Als je meerdere categorieën wilt toevoegen, voeg dan een komma toe tussen de omschrijving van deze categorieën.

en: Width of a textline field (numerical)
nl: Breedte van een tekst regel veld (nummer)

en: Dimensions of a textarea field (rows,columns)
nl: Afmeting van een tekst veld (rijen, kolommen)

en: Send notifications about subscribe, update and unsubscribe
nl: Verstuur berichten over inschrijvingen, wijziging van de abonnee gegevens en uitschrijvingen

en: The default subscribe page when there are multiple
nl: De standaard inschrijf pagina, als er meerdere zijn

en: The default HTML template to use when sending a message
nl: Gebruik het standaard HTML sjabloon voor het versturen van een bericht

en: The HTML wrapper template for system messages
nl: Het HTML sjabloon voor systeem berichten

en: URL where subscribers can sign up
nl: URL waar abonnees kunnen inschrijven

en: URL where subscribers can unsubscribe
nl: URL waar abonnees kunnen uitschrijven

en: URL where unknown users can unsubscribe (do-not-send-list)
nl: URL waar iedereen zich kan uitschrijven (stuur-me-niets-verzendlijst)

en: URL where subscribers have to confirm their subscription
nl: URL waar abonnees de inschrijving moeten bevestigen

en: URL where subscribers can update their details
nl: URL waar abonnees hun informatie kunnen veranderen

en: URL for forwarding messages
nl: URL om een bericht door te sturen

en: <h3>Thanks, you have been added to our newsletter</h3><p>You will receive an email to confirm your subscription. Please click the link in the email to confirm</p>
nl: <h3>U bent toegevoegd aan de verzendlijst van onze nieuwsbrief </h3><p>U ontvangt een bericht per e-mail om dit te bevestigen. Klik op de link in het bericht om de bevestiging te voltooien.</p>

en: Text to display when subscription with an AJAX request was successful
nl: Tekst die wordt gebruilkt als een AJAX inschrijving gelukt is

en: Request for confirmation
nl: Verzoek om bevestiging

en: Subject of the message subscribers receive when they sign up
nl: Het onderwerp van het bericht dat abonnees ontvangen als ze zich inschrijven

en: Message subscribers receive when they sign up
nl: Het bericht dat abonnees ontvangen als ze zich inschrijven

en: Goodbye from our Newsletter
nl: Tot ziens van onze nieuwsbrief

en: Subject of the message subscribers receive when they unsubscribe
nl: Het onderwerp van het bericht dat abonnees ontvangen als ze zich uitschrijven

en: Message subscribers receive when they unsubscribe
nl: Het bericht dat abonnees ontvangen als ze zich uitschrijven

en: Welcome to our Newsletter
nl: Welkom bij onze nieuwsbrief

en: Subject of the message subscribers receive after confirming their email address
nl: Het onderwerp van het bericht dat abonnees ontvangen als ze hun inschrijving hebben bevestigd

en: Message subscribers receive after confirming their email address
nl: Het bericht dat abonnees ontvangen als ze hun inschrijving hebben bevestigd

en: [notify] Change of List-Membership details
nl: Verandering van abonnee informatie

en: Subject of the message subscribers receive when they have changed their details
nl: Het onderwerp van het bericht dat abonnees ontvangen als ze hun informatie veranderen

en: Message subscribers receive when they have changed their details
nl: Het bericht dat abonnees ontvangen als ze hun informatie veranderen

en: Part of the message that is sent to their new email address when subscribers change their information, and the email address has changed
nl: Deel van het bericht dat wordt verstuurd naar het nieuwe adres, als abonnees hun informatie veranderen, en hun e-mail adres hebben veranderd

en: Part of the message that is sent to their old email address when subscribers change their information, and the email address has changed
nl: Deel van het bericht dat wordt verstuurd naar het oude adres, als abonnees hun informatie veranderen, en hun e-mail adres hebben veranderd

en: Your personal location
nl: Het persoonlijke web adres

en: Subject of message when subscribers request their personal location
nl: Het onderwerp van het bericht dat wordt verstuurd als abonnees hun persoonlijke locatie opvragen

en: Message when subscribers request their personal location
nl: Het bericht dat wordt verstuurd als abonnees hun persoonlijke locatie opvragen

en: Default footer for sending a campaign
nl: De standaard tekst (inclusief HTML opmaakcode's) die aan de onderzijde van een bericht (footer of voettekst) wordt geplaatst.

en: Footer used when a message has been forwarded
nl: De tekst die aan de onderzijde van een bericht (footer of voettekst) wordt geplaatst als een bericht wordt doorgestuurd.

en: Header of public pages.
nl: Tekst aan de bovenzijde van een bericht (header) bij openbare pagina's.

en: Footer of public pages
nl: Tekst aan de onderzijde van een bericht (footer of voettekst) bij openbare pagina's.

en: Message to send when they request their personal location
nl: Het bericht dat wordt verzonden als de locatie wordt opgevraagd.

en: String to always append to remote URL when using send-a-webpage
nl: String die altijd moet worden toegepast als URL als er een webpagina wordt verzonden.

en: Width for Wordwrap of Text messages
nl: Breedte voor Wordwrap of tekst berichten

en: CSS for HTML messages without a template
nl: CSS voor berichten met HTML opmaak zonder sjabloon

en: Domains that only accept text emails, one per line
nl: Domeinen die alleen berichten met tekst opmaak accepteren, één per regel

en: last time TLDs were fetched
nl: De laatste keer dat TLD's werden aangebracht

en: Top level domains
nl: Top level domeinen

en: Back to edit template
nl: Terug naar sjabloon bewerken

en: phplist test suite
nl: phplist test systeem

en: Test passed
nl: test gelukt

en: Test failed
nl: test ging fout

en: Tests available
nl: beschikbare tests

en: Purpose
nl: Doel

en: This page requires Javascript to be enabled.
nl: Javascript is vereist om deze pagina te kunnen bekijken

en: Processing queued campaigns
nl: Bezig met het verwerken van berichten in de wachtrij

en: List Bounce Rules
nl: Overzicht van teruggekaatste e-mail berichten regels

en: View Bounces per list
nl: Bekijk teruggekaatste e-mail berichten per verzendlijst

en: Check Current Bounce Rules
nl: Controleer Aanwezige Teruggekaatste e-mail berichten Regels

en: You currently have no rules defined.      You can click "Generate Bounce Rules" in order to auto-generate rules from your existing bounces.      This will results in a lot of rules which you will need to review and activate.      It will however, not catch every single bounce, so it will be necessary to add new rules over      time when new bounces come in.
nl: Je hebt op het moment geen regels. Gebruik "genereer regels" om automatisch regels te maken van je huidige teruggekaatste e-mail bericht. Dat resulteert in een lange lijst van regels die je moet bekijken, en activeren. Het zal niet alle teruggekaatste e-mail berichten vangen, dus zul je meer regels moeten toevoegen.

en: You have already defined bounce rules in your system.      Be careful with generating new ones, because these may interfere with the ones that exist.
nl: Je hebt al teruggekaatste e-mail berichten regels gedefinieerd in het programma. Let op bij het creëren van nieuwe regels dat ze niet conflicteren met de reeds bestaande regels.

en: Generate Bounce Rules
nl: Maak regels voor teruggekaatste e-mail berichten

en: over treshold, user marked unconfirmed
nl: over drempel, abonnee gemarkeerd als niet bevestigd

en: Invalid security token. Please reload the page and try again.
nl: Incorrect veiligheids token. Herlaad de pagina, en probeer opnieuw.

en: phpList Export on %s from %s to %s (%s).csv
nl: phpList abonnees %s van %s tot %s (%s).csv

en: phpList Export from %s to %s (%s).csv
nl: phpList abonnees van %s tot %s (%s).csv

en: List Membership
nl: Overzicht van Lidmaatschap

en: Export subscribers on %s
nl: Exporteer abonnees van %s

en: What date needs to be used:
nl: Welke data moeten worden gebruikt?

en: Any date
nl: Alle data

en: When they signed up
nl: Toen de abonnees zich aanmeldden

en: When the record was changed
nl: Toen de abonnee details veranderden

en: Based on changelog
nl: Gebaseerd op wijzigings log

en: When they subscribed to
nl: Toen de abonnee zich inschreef voor

en: Date From:
nl: Datum van:

en: Date To:
nl: tot:

en: Select the columns to include in the export
nl: Kies de kolommen die moeten worden geëxporteerd

en: Export
nl: Exporteren

en: add_list
nl: verzendlijst toevoegen

en: Please enter details of the remote Server
nl: Geef aub de details van de Server

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Database Name:
nl: Database Naam:

en: Table prefix:
nl: Tabel prefix:

en: Usertable prefix:
nl: Abonneetabel prefix:

en: select_lists
nl: selecteer de verzendlijst waar de e-mail adressen moeten worden toegevoegd

en: Copy lists from remote server (lists are matched by name)
nl: Kopieer verzendlijsten van andere server (lijsten worden gematched op naam)

en: Mark new users as HTML:
nl: Markeer een nieuwe abonnee als HTML:

en: If you check "Overwrite Existing", information about a user in the database will be replaced by the imported information. Users are matched by email.
nl: Als je "overschrijf bestaande gegevens" aanvinkt, dan wordt de informatie voor een abonnee in de database overschreven door de nieuwe geïmporteerde data. Dubbele abonnees worden gevonden door vergelijking van het e-mail adres.

en: Overwrite Existing:
nl: Overschrijf Bestaand:

en: continue
nl: Ga verder

en: Making connection with remote database
nl: Maak verbinding met de database op afstand

en: cannot connect to remote database
nl: kan geen verbinding maken met de database

en: Getting data from
nl: Ontvangen van data van

en: Remote version is
nl: Versie op afstand is

en: Remote version has
nl: Versie op afstand heeft

en: No users to copy, is the prefix correct?
nl: Geen abonnees om te kopiëren, klopt de prefix wel?

en: Copying lists
nl: Verzendlijsten kopieren

en: exists locally
nl: bestaat lokaal reeds

en: created locally
nl: lokaal aangemaakt

en: Remote list
nl: Lijst op afstand

en: not created
nl: niet aangemaakt

en: Copying attributes
nl: Velden kopieren

en: Copying users
nl: Abonnees kopiëren

en: Error, no mapped attribute for
nl: Fout, geen in kaart gebrachte velden voor

en: Error, no local list defined for
nl: Fout, geen lokale verzendlijst gedefinieerd voor

en: new users
nl: nieuwe abonnees

en: and
nl: en

en: existing users
nl: bestaande abonnees

en: pagetitle:home
nl: Startpagina

en: pagetitle:setup
nl: Status van phpList

en: pagetitle:about
nl: Over phpList

en: pagetitle:attributes
nl: Abonnee velden toevoegen en bewerken

en: pagetitle:stresstest
nl: Test onder stress

en: pagetitle:list
nl: Verzendlijsten

en: pagetitle:catlists
nl: Verzendlijsten categoriseren

en: pagetitle:editattributes
nl: Bewerk velden

en: pagetitle:editlist
nl: Bewerk een verzendlijst

en: pagetitle:checki18n
nl: Controleer vertalingen

en: pagetitle:importsimple
nl: Importeer abonnees met kopiëren en plakken

en: pagetitle:import4
nl: Importeer abonnees uit een andere database

en: pagetitle:import3
nl: Importeer abonnees uit een IMAP folder

en: pagetitle:import2
nl: Importeer abonnees uit een CSV bestand

en: pagetitle:import1
nl: Importeer een bestand

en: pagetitle:import
nl: Importeren

en: pagetitle:export
nl: Exporteren

en: pagetitle:initialise
nl: Database tabellen aanmaken

en: pagetitle:send
nl: Verzenden

en: pagetitle:preparesend
nl: Bereid het verzenden voor

en: pagetitle:sendprepared
nl: Klaar om te verzenden

en: pagetitle:members
nl: Abonnees

en: pagetitle:users
nl: Zoeken en toevoegen

en: pagetitle:reconcileusers
nl: Aanpassen en opschonen

en: pagetitle:user
nl: Abonnee

en: pagetitle:userhistory
nl: Abonneegeschiedenis

en: pagetitle:messages
nl: Overzicht

en: pagetitle:message
nl: Bericht

en: pagetitle:processqueue
nl: Wachtrij verwerken

en: pagetitle:defaults
nl: Standaard

en: pagetitle:upgrade
nl: Database versie bijwerken

en: pagetitle:templates
nl: Sjablonen

en: pagetitle:template
nl: Sjabloon

en: pagetitle:viewtemplate
nl: Bekijk sjabloon

en: pagetitle:configure
nl: Instellingen

en: pagetitle:admin
nl: Beheerder

en: pagetitle:admins
nl: Beheerdersoverzicht

en: pagetitle:adminattributes
nl: Beheerdersvelden

en: pagetitle:processbounces
nl: Teruggekaatste e-mail berichten analyseren

en: pagetitle:bounces
nl: Teruggekaatste e-mail berichten

en: pagetitle:bounce
nl: Terugkaatsen

en: pagetitle:spageedit
nl: Inschrijf pagina bewerken

en: pagetitle:spage
nl: Abonnee inschrijf pagina's

en: pagetitle:eventlog
nl: Logboek

en: pagetitle:getrss
nl: RSS

en: pagetitle:viewrss
nl: Bekijk RSS

en: pagetitle:community
nl: phpList gemeenschap

en: pagetitle:vote
nl: Stem

en: pagetitle:login
nl: Aanmelden

en: pagetitle:logout
nl: Afmelden

en: pagetitle:mclicks
nl: Klikken per bericht

en: pagetitle:uclicks
nl: Klikken per url

en: pagetitle:massunconfirm
nl: Markeren als niet bevestigd

en: pagetitle:massremove
nl: Grote hoeveelheden abonnees verwijderen

en: pagetitle:usermgt
nl: Beheer functies

en: pagetitle:bouncemgt
nl: Beheer teruggekaatste e-mail berichten

en: pagetitle:domainstats
nl: Overzicht domeinen e-mail adressen

en: pagetitle:mviews
nl: Alle berichten

en: pagetitle:statsmgt
nl: statsmgt?

en: pagetitle:statsoverview
nl: Berichten afgelopen jaar

en: pagetitle:subscriberstats
nl: Abonnee statistieken

en: pagetitle:dbcheck
nl: Database controle

en: pagetitle:importadmin
nl: Beheerders importeren

en: pagetitle:dbadmin
nl: dbadmin?

en: pagetitle:usercheck
nl: Controleer abonnees

en: pagetitle:listbounces
nl: Teruggekaatste e-mail berichten

en: pagetitle:bouncerules
nl: Teruggekaatste e-mail berichten regels

en: pagetitle:checkbouncerules
nl: Analyseer regels teruggekaatste e-mail berichten

en: pagetitle:translate
nl: Vertaling

en: pagetitle:ajaxform
nl: ?

en: pagetitle:updatetranslation
nl: Vertaling bijwerken

en: pagetitle:reindex
nl: Database opnieuw indexeren

en: pagetitle:config
nl: Instellingen

en: pagetitle:info
nl: Importeren

en: pagetitle:converttoutf8
nl: Converteer naar UTF-8

en: pagetitlehover:home
nl: Ga naar de Startpagina

en: pagetitlehover:setup
nl: Ga naar de instellingen van het programma

en: pagetitlehover:about
nl: Over phpList: versie ontwikkelaars, vertalers en dankwoord

en: pagetitlehover:attributes
nl: Land- en bedrijfspecifieke abonnee velden toevoegen en bewerken

en: pagetitlehover:stresstest
nl: Test onder stress

en: pagetitlehover:list
nl: Verzendlijsten toevoegen, bewerken en verwijderen

en: pagetitlehover:catlists
nl: Verzendlijsten categoriseren

en: pagetitlehover:editattributes
nl: Bewerk velden

en: pagetitlehover:editlist
nl: Bewerk een verzendlijst

en: pagetitlehover:checki18n
nl: Controleer vertalingen

en: pagetitlehover:importsimple
nl: Importeer met kopiëren en plakken

en: pagetitlehover:import4
nl: Importeer abonnees uit een andere database

en: pagetitlehover:import3
nl: Importeer abonnees uit een IMAP folder

en: pagetitlehover:import2
nl: Importeer abonnees uit een CSV bestand

en: pagetitlehover:import1
nl: Importeer een bestand

en: pagetitlehover:import
nl: Abonnees importeren

en: pagetitlehover:export
nl: Abonnees exporteren

en: pagetitlehover:initialise
nl: Database tabellen aanmaken

en: pagetitlehover:send
nl: Een nieuw bericht maken of een bestaand bericht bewerken

en: pagetitlehover:preparesend
nl: Bereid het verzenden voor

en: pagetitlehover:sendprepared
nl: Klaar om te verzenden

en: pagetitlehover:members
nl: Abonnees

en: pagetitlehover:users
nl: Abonnees zoeken en toevoegen

en: pagetitlehover:reconcileusers
nl: Abonnee gegevens aanpassen en opschonen

en: pagetitlehover:user
nl: Abonnees zoeken en toevoegen

en: pagetitlehover:userhistory
nl: Overzicht van de verzonden e-mail berichten aan de abonnee en wijzigingen van de abonnee gegevens

en: pagetitlehover:messages
nl: Bekijk en bewerk concepten, te verzenden en verzonden berichten

en: pagetitlehover:message
nl: Bericht

en: pagetitlehover:processqueue
nl: Wachtrij verwerken

en: pagetitlehover:defaults
nl: Standaard

en: pagetitlehover:upgrade
nl: Database versie bijwerken

en: pagetitlehover:templates
nl: Sjablonen aanmaken, bewerken en verwijderen

en: pagetitlehover:template
nl: Sjabloon

en: pagetitlehover:viewtemplate
nl: Bekijk sjabloon

en: pagetitlehover:configure
nl: Instellingen

en: pagetitlehover:admin
nl: Beheerder

en: pagetitlehover:admins
nl: Beheerdersoverzicht

en: pagetitlehover:adminattributes
nl: Beheerdersvelden

en: pagetitlehover:processbounces
nl: Teruggekaatste e-mail berichten analyseren

en: pagetitlehover:bounces
nl: Teruggekaatste e-mail berichten

en: pagetitlehover:bounce
nl: Terugkaatsen

en: pagetitlehover:spageedit
nl: Inschrijf pagina bewerken

en: pagetitlehover:spage
nl: Abonnee inschrijf pagina's

en: pagetitlehover:eventlog
nl: Logboek

en: pagetitlehover:getrss
nl: RSS

en: pagetitlehover:viewrss
nl: Bekijk RSS

en: pagetitlehover:community
nl: phpList gemeenschap

en: pagetitlehover:vote
nl: Terugkaatsen

en: pagetitlehover:login
nl: Aanmelden

en: pagetitlehover:logout
nl: Afmelden

en: pagetitlehover:mclicks
nl: Bekeken berichten

en: pagetitlehover:uclicks
nl: Url's in verzonden berichten welke zijn bezocht

en: pagetitlehover:massunconfirm
nl: Abonnees markeren als niet bevestigd

en: pagetitlehover:massremove
nl: Grote hoeveelheden abonnees verwijderen

en: pagetitlehover:usermgt
nl: Alle mogelijkheden om abonnee gegevens te bewerken

en: pagetitlehover:bouncemgt
nl: Beheer teruggekaatste e-mail berichten

en: pagetitlehover:domainstats
nl: Domeinen met meer dan vijf e-mail adressen

en: pagetitlehover:mviews
nl: Overzicht van alle verzonden berichten

en: pagetitlehover:statsmgt
nl: statsmgt?

en: pagetitlehover:statsoverview
nl: Overzicht van verzonden berichten van het afgelopen jaar

en: pagetitlehover:subscriberstats
nl: Abonnee statistieken

en: pagetitlehover:dbcheck
nl: Database controle

en: pagetitlehover:importadmin
nl: Beheerders importeren

en: pagetitlehover:dbadmin
nl: dbadmin?

en: pagetitlehover:usercheck
nl: Zoek Foreign Key of e-mail adressen van abonnees in de database

en: pagetitlehover:listbounces
nl: Teruggekaatste e-mail berichten per verzendlijst

en: pagetitlehover:bouncerules
nl: Teruggekaatste e-mail berichten regels

en: pagetitlehover:checkbouncerules
nl: Analyseer regels teruggekaatste e-mail berichten

en: pagetitlehover:translate
nl: Vertaling

en: pagetitlehover:ajaxform
nl: ?

en: pagetitlehover:updatetranslation
nl: Vertaling bijwerken

en: pagetitlehover:reindex
nl: Database opnieuw indexeren

en: pagetitlehover:config
nl: Instellingen

en: pagetitlehover:info
nl: Importeren

en: pagetitlehover:converttoutf8
nl: Converteer de database naar UTF-8 gebruik

en: Subscribe page information saved
nl: Abonnee inschrijf pagina is opgeslagen

en: Title of this set of lists
nl: Titel van deze groep verzendlijsten

en: Please indicate how often you want to receive messages
nl: Geef aub aan hoe vaak u berichten wenst te ontvangen

en: General Information
nl: Algemene Informatie

en: Title
nl: Titel

en: default
nl: standaard

en: Language file to use
nl: Taal

en: Intro
nl: Kop

en: Thank you page
nl: Bedankt voor het inschrijven

en: Text for Button
nl: Inschrijf knop

en: HTML Email choice
nl: E-mail bericht keuze

en: Don't offer choice, default to <b>text</b>
nl: Bied geen keuze aan, standaard: tekst opmaak

en: Don't offer choice, default to <b>HTML</b>
nl: Bied geen keuze aan, standaard: HTML opmaak

en: Offer checkbox for text
nl: Bied aanvinkbox aan, standaard: tekst opmaak

en: Offer checkbox for HTML
nl: Bied aanvinkbox aan, standaard: HTML opmaak

en: Radio buttons, default to text
nl: Bied keuzerondje aan, standaard: tekst opmaak

en: Radio buttons, default to HTML
nl: Bied keuzerondje aan, standaard: HTML opmaak

en: Display Email confirmation
nl: Laat de abonnee kiezen om zijn inschrijving per e-mail bericht bevestigd te krijgen

en: Display email confirmation
nl: Inschrijfbevestiging

en: Don't display email confirmation
nl: Laat de abonnee niet kiezen om zijn inschrijving per e-mail bericht bevestigd te krijgen

en: Transaction messages
nl: Transactie berichten

en: Message they receive when they subscribe
nl: Het e-mail bericht dat wordt verzonden ter bevestiging

en: Message
nl: Bericht

en: Message they receive when they confirm their subscription
nl: Het e-mail bericht dat wordt verzonden na inschrijving

en: Message they receive when they unsubscribe
nl: Bericht die een abonnee ontvangt als deze zich uitschrijft

en: Select the attributes to use
nl: Selecteer de velden die je wilt gebruiken op de inschrijf pagina

en: Check this box to use this attribute in the page
nl: Vink deze box aan als je dit veld wilt gebruiken in de pagina

en: Information needed for %s
nl: Informatie benodigd voor %s

en: Select the lists to offer
nl: Selecteer de verzendlijsten waaruit de abonnee kan kiezen

en: You can only select "public" lists for subscribe pages.
nl: Je kunt hier alleen openbare verzendlijsten selecteren.

en: No lists available, please create one first
nl: Geen lijsten beschikbaar, maak er eerst een

en: Owner
nl: Eigenaar

en: default login is
nl: De standaard loginnaam is

en: with password
nl: met als wachtwoord

en: In order to login, you need to enable cookies in your browser
nl: Om in te loggen moet jouw browser cookies accepteren

en: Forgot password
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Enter your email address
nl: Vul je e-mail adres in

en: Send password
nl: Verzend wachtwoord

en: Your password was changed succesfully
nl: Jouw wachtwoord is gewijzigd

en: The passwords you entered are not the same.
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: You have requested a password update
nl: Je hebt een wijziging van het wachtwoord aangevraagd

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Unknown token or time expired (More than 24 hrs. passed since the notification email was sent)
nl: Onbekende token, of de tijd om het te gebruiken is voorbij. Je hebt 24 uur de tijd om het token in het notificatie e-mail bericht te gebruiken.

en: Choose a message
nl: Kies een bericht

en: subject
nl: Onderwerp

en: Listing %s to %s
nl: Overzicht van %s tot %s

en:  Total
nl:  Totaal

en: Add new admin
nl: Voeg een nieuwe beheerder toe

en: You cannot delete yourself
nl: Je kunt jezelf niet verwijderen

en: Admin added
nl: Admin toegevoegd

en: Administrators
nl: Beheerder(s)

en: found
nl: Gevonden

en: Find an admin
nl: Zoek een beheerder

en: Show
nl: Toon

en: Del
nl: Verw

en: Add a new administrator
nl: Voeg een nieuwe beheerder toe

en: Import list of admins
nl: Importeer een bestand met beheerders

en: How to get help
nl: Hoe je hulp kunt krijgen

en: How to help out
nl: Hoe je kunt helpen

en: The concept behind open source is collaboration. A loosely organised network of many contributors where the whole is greater than the sum of its parts.
nl: Het idee achter open source is samenwerking. Een los georganiseerd netwerk van vele deelnemers waarbij het geheel groter is dan de som der delen.

en: If you are interested to know more about Open Source, you can visit the links below
nl: Als je geïnteresseerd bent in Open Source, dan kun je de Engelstalige links hieronder bezoeken

en: Get help with phpList
nl: Hulp krijgen bij phpList

en: To be written. In the meantime you can <a href="http://www.phplist.com/support">visit the support section on the phpList website</a>
nl: Moet nog worden ingevuld. Tot dan kun je de <a href="http://www.phplist.com/support">phpList website bezoeken</a>

en: Help out with phpList
nl: Steun phpList

en: To be written. In the meantime you can <a href="http://www.phplist.com/developers">visit the developers section on the phpList website</a>
nl: Moet nog worden ingevuld. Tot dan kun je op de <a href="http://www.phplist.com/developers">phpList website de pagina voor ondersteuning bezoeken</a>

en: Initialising language
nl: Vertaling aan het installeren

en: Up to date
nl: Bijgewerkt

en: The plugin
nl: De plugin

en: Invalid download URL, please reload the page and try again
nl: Niet geldige URL om te downloaden. Herlaad de pagina, en probeer het opnieuw.

en: Fetching plugin
nl: Aanbrengen van de plugin

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Unable to download plugin package, check your connection
nl: Het is niet mogelijk de plugin te downloaden, controleer je verbinding

en: Installing plugin
nl: Plugin aan het installeren

en: updating existing plugin
nl: huidige plugin bijwerken

en: new plugin
nl: nieuwe plugin

en: Plugin installed successfully
nl: Plugin succesvol geïnstalleerd

en: Error installing plugin
nl: Fout bij het installeren van een plugin

en: Plugin directory is not writable
nl: Er kan in de plugin-map niets worden weggeschreven

en: Plugin installation failed
nl: De installatie van de plugin is mislukt

en: The plugin root directory is not writable, please install plugins manually
nl: De plugin basismap (root) is niet beschrijfbaar, installeer nieuwe plugins handmatig.

en: PHP has no <a href="http://php.net/zip">Zip capability</a>. This is required to allow installation from a remote URL
nl: PHP heeft geen <a href="http://php.net/zip">mogelijkheden om te comprimeren</a>. Dit is een vereiste om een installatie van een URL buiten dit domein toe te staan.

en: Install a new plugin
nl: Installeer een nieuwe plugin

en: Find plugins
nl: Zoek plugins

en: Plugin package URL
nl: Plugin pakket URL

en: Install plugin
nl: Installeer plugin

en: Installed plugins
nl: Geïnstalleerde plugins

en: name
nl: Naam

en: version
nl: versie

en: description
nl: Omschrijving

en: installed
nl: geïnstalleerd

en: installation Url
nl: Installatie URL

en: developer
nl: Ontwikkelaar

en: enabled
nl: aan

en: initialise
nl: initialiseer

en: Initialise
nl: Initialiseer

en: delete this plugin
nl: verwijder deze plugin

en: update this plugin
nl: werk deze plugin bij

en: update
nl: bijwerken

en: delete subscriber
nl: Verwijder abonnee

en: unconfirm subscriber
nl: Markeer de abonnee als niet bevestigd

en: blacklist subscriber
nl: Voeg de abonnee toe aan de Zwarte lijst

en: blacklist email address
nl: Voeg het e-mail adres toe aan de Zwarte lijst

en: delete subscriber and bounce
nl: verwijder abonnee en teruggekaatste e-mail berichten

en: unconfirm subscriber and delete bounce
nl: markeer de abonnee als niet bevestigd en verwijder teruggekaatste e-mail berichten

en: blacklist subscriber and delete bounce
nl: voeg de abonnee toe aan de Zwarte lijst en verwijder de teruggekaatste e-mail berichten

en: blacklist email address and delete bounce
nl: voeg het e-mail adres toe aan de Zwarte lijst en verwijder teruggekaatste e-mail berichten

en: delete bounce
nl: verwijder teruggekaatste e-mail berichten

en: Unnamed List
nl: Verzendlijst zonder naam

en: Hello
nl: Hallo

en: You have requested a new password for phpList.
nl: Je hebt een nieuw wachtwoord aangevraagd voor phpList.

en: To enter a new one, please visit the following link:
nl: Bezoek deze pagina om een nieuwe in te voeren:

en: You have 24 hours left to change your password. After that, your token won't be valid.
nl: Je hebt 24 uur om je wachtwoord te veranderen. Daarna is het token niet meer geldig.

en: A password change token has been sent to the corresponding email address.
nl: Een verzoek ter verandering van het wachtwoord is naar het ons bekende e-mail adres verzonden.

en: Error sending password change token
nl: Er was een probleem bij het versturen van het bericht om het wachtwoord te veranderen.

en: Sending admin copy to
nl: Bezig een beheerder kopie te verzenden naar

en: very little time
nl: zeer weinig tijd

en: This is the Newsletter Subject
nl: Dit is het onderwerp van de nieuwsbrief

en: A process for this page is already running and it was still alive %s seconds ago
nl: Deze pagina wordt reeds verwerkt, laaste activiteit was %s seconden geleden.

en: Running commandline, quitting. We'll find out what to do in the next run.
nl: Commandline wordt uitgevoerd, huidige actie gestaakt. Bij de volgende actie zal duidelijk worden wat er gedaan moet worden.

en: Sleeping for 20 seconds, aborting will quit
nl: Microslaapje van 20s, Annuleren = quit

en: We have been waiting too long, I guess the other process is still going ok
nl: We hebben te lang gewacht, Ik gok dat het andere process nog steeds goed draait

en: Categorise lists
nl: Verzendlijsten categoriseren

en: Uncategorised
nl: Zonder categorie

en: You seem to have quite a lot of lists, do you want to organise them in categories?
nl: Je hebt veel verzendlijsten. Wil je ze organiseren in categorieën?

en: Great idea!
nl: Ja, goed idee!

en: View Members
nl: Bekijk een overzicht van abonnees ingeschreven bij deze verzendlijst

en: Public
nl: Publiek

en: Order
nl: Volgorde

en: Are you sure you want to delete this list?
nl: Weet je zeker dat je deze verzendlijst wilt verwijderen?

en: delete this list
nl: Verwijder deze verzendlijst

en: Edit this list
nl: Bewerk deze lijst

en: start a new campaign targetting this list
nl: Maak een nieuw bericht voor deze verzendlijst

en: Add Members
nl: Voeg abonnees toe

en: No lists, use Add List to add one
nl: Geen verzendlijsten. Gebruik de knop "voeg toe" om er één te maken.

en: Import emails from IMAP folders
nl: Importeer e-mail adressen uit IMAP mappen

en: can't connect
nl: kan niet verbinden

en: imap_getmailboxes failed
nl: imap_getmailboxes mislukt

en: Please enter details of the IMAP account
nl: Geef de details voor het IMAP account

en: User
nl: Abonnee

en: Select the headers fields to search
nl: Selecteer de headers velden die moeten worden doorzocht

en: Mark new users as HTML
nl: Markeer nieuwe abonnee als HTML

en: If you check
nl: Als u het volgende aanvinkt

en: information about a user in the database will be replaced by the imported information. Users are matched by email.
nl: informatie van een abonnee in de database zal worden vervangen door de geïmporteerde informatie. Abonnees worden vergeleken met hun e-mail adres.

en: Only use complete addresses
nl: Gebruik enkel volledige adressen

en: addresses that do not have a real name will be ignored. Otherwise all emails will be imported.
nl: adressen die geen echte naam bevatten zullen worden genegeerd. Anders worden alle e-mail adressen geïmporteerd.

en: If you choose
nl: Als u het volgende aanvinkt

en: send notification email
nl: verzend bevestigings mail

en: the users you are adding will be sent the request for confirmation of subscription to which they will have to reply. This is recommended, because it will identify invalid emails.
nl: de abonnees die u toevoegt zullen een e-mail bericht ontvangen met verzoek om bevestiging voor inschrijving waarop ze zullen moeten reageren. Dit is aanbevolen omdat het ongeldige e-mail adressen zal voorkomen.

en: Send&nbsp;Notification&nbsp;email&nbsp;
nl: Verzend&nbsp;Bevestigings&nbsp;mail&nbsp;

en: There are two ways to add the names of the users,  either one attribute for the entire name or two attributes, one for first name and one for last name. If you use &quot;two attributes&quot;, the name will be split after the first space.
nl: Er zijn twee manieren om de namen van abonnees toe te voegen. Of je gebruikt een veld voor de hele naam, of twee velden, een voor de voornaam en een voor de achternaam. Als je twee velden gebruikt, dan wordt de naam gesplitst na de eerste spatie.

en: Use one attribute for name
nl: Gebruik één veld voor de naam

en: Use two attributes for the name
nl: Gebruik twee velden voor de naam

en: Attribute one
nl: Veld 1

en: Create Attribute
nl: Voeg een veld toe

en: Attribute two
nl: Veld 2

en: Cannot continue
nl: Kan niet verder gaan

en: Process Selected Folders
nl: Verwerk geselecteerde mappen

en: Processed
nl: Verwerkt

en: folders and
nl: mappen en

en: unique emails found
nl: unieke e-mail adressen gevonden

en: All the emails already exist in the database and are members of the
nl: Alle e-mail adressen bestaan al in de database en zijn lid van de

en: emails already existed in the database
nl: e-mail adressen bestaan al in de database

en: Invalid Emails found.
nl: Ongeldige e-mail adressen gevonden.

en: These records were added, but the email has been made up. You can find them by doing a search on
nl: Deze rapporten zijn toegevoegd, maar het e-mailbericht is opgemaakt. Je kan ze vinden door te zoeken naar

en: No emails found
nl: Geen e-mail adressen gevonden

en: Please select a message to display
nl: Selecteer een bericht om te tonen

en: campaign requeued
nl: bericht opnieuw in de wachtrij geplaatst

en: This campaign is scheduled to stop sending in the past. No mails will be sent.
nl: Dit bericht is ingesteld om niet te worden verzonden in het verleden. Als gevolg daarvan zullen er geen e-mail berichten worden verstuurd.

en: No such message
nl: Dat bericht bestaat niet

en: Edit this message
nl: Bewerk dit bericht

en: Attachments for this message
nl: Aanhangsels voor dit bericht

en: No attachments
nl: Geen aanhangsels

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Size
nl: Grootte

en: Mime Type
nl: Mime bestandstype

en: Description
nl: Omschrijving

en: This campaign has been sent to subscribers, who are member of the following lists
nl: Dit bericht is verzonden naar de abonnees, welke op de volgende verzendlijst zijn ingeschreven

en: None yet
nl: Nog geen

en: Except when they were also member of these lists
nl: behalve als ze ook zijn ingeschreven bij deze verzendlijsten

en: Send this (same) message to (a) new list(s)
nl: Verstuur dit(zelfde) bericht naar (een) andere verzendlijst(en)

en: List is Active
nl: Verzendlijst is actief

en: List is not Active
nl: Verzendlijst is niet actief

en: <b>Note:</b> this message has already been sent to all lists. To resend it to new users use the "Requeue" function.
nl: <b>Note:</b> dit bericht is reeds verzonden naar alle verzendlijsten. Voeg het opnieuw aan de wachtrij toe om het te versturen naar nieuwe abonnees.

en: Resend
nl: Verstuur opnieuw

en: Existing subscribers
nl: Bestaande abonnees

en: Non existing subscribers
nl: Niet bestaande abonnees

en: key
nl: sleutel

en: What is the type of information you want to check
nl: Op welke onderdelen wil je zoeken?

en: Paste the values to check in this box, one per line
nl: Plak de waarden om te zoeken in het kader hieronder, één per regel

en: search subscribers
nl: Zoeken en toevoegen

en: manage subscriber attributes
nl: Bewerk abonnee velden

en: edit values for attributes
nl: Bewerk de veldwaarden

en: Reconcile Subscribers
nl: Abonnee gegevens aanpassen en opschonen

en: Suppression list
nl: Onderdrukkings lijst

en: Bulk remove subscribers
nl: Grote groep abonnees verwijderen

en: Verify subscribers
nl: Abonnees controleren

en: Import subscribers
nl: Importeer abonnees

en: Export subscribers
nl: Exporteer abonnees

en: subscriber management functions
nl: Abonnee beheer functies

en: Available Messages
nl: Overzicht van verstuurde berichten

en: in progress
nl: vorderend

en: Entered
nl: Gemaakt

en: Sent
nl: Status

en: Open statistics
nl: Statistiek van verzonden berichten

en: firstview
nl: Eerste keer bekeken

en: lastview
nl: laatste keer bekenen

en: Oct
nl: Okt

en: processing
nl: Verwerken

en: Adding index <b>%s</b> to %s</li>
nl: Index <b>%s</b> toevoegen aan %s</li>

en: Adding index <b>%s</b> to %s<br/>
nl: Index <b>%s</b> toevoegen aan %s<br/>

en: Adding unique index <b>%s</b> to %s</li>
nl: Unieke index <b>%s</b> toevoegen aan %s</li>

en: Adding unique index <b>%s</b> to %s<br/>
nl: Unieke index <b>%s</b> toevoegen aan %s<br/>

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Embargo
nl: Niet verzenden voor

en: Start a new campaign
nl: Maak een nieuw bericht

en: draft
nl: concept

en: static
nl: statisch

en: Clear
nl: Verwijderen

en: Requeuing
nl: Terug in Wachtrij

en: Suspending
nl: Schorsen

en: Marking as sent
nl: Markeer als verstuurd

en: Suspending all
nl: Schorsen van alle

en: Marking all as sent
nl: Markeer alle als verstuurd

en: Viewed
nl: Bekeken

en: Unique Views
nl: Aantal unieke keren bekeken

en: Clicks
nl: Klikken

en: Time to send
nl: Verzonden in

en: both
nl: beide

en: Suspend
nl: Schors

en: Mark&nbsp;sent
nl: Markeer verstuurd

en: Mark sent
nl: Markering is verzonden

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Bekijken

en: statistics
nl: Statistieken

en: Suspend All
nl: Schors alle

en: Mark All Sent
nl: Markeer alle als verstuurd

en: Deleted all entries older than 2 months
nl: Alle gebeurtenissen van 2 maanden en ouder zijn verwijderd.

en: Deleted all entries
nl: Alle berichten verwijderd

en: Events
nl: Gebeurtenissen

en: Are you sure you want to delete all events older than 2 months?
nl: Weet je zeker dat je alle van 2 maanden en ouder wilt verwijderen?

en: Delete all (&gt; 2 months old)
nl: Verwijder gebeurtenissen van 2 maanden en ouder

en: Are you sure you want to delete all events matching this filter?
nl: Weet je zeker dat je alle gebeurtenissen die overeenkomen met dit filter wilt verwijderen?

en: No events available
nl: Geen gebeurtenissen beschikbaar

en: Exclude filter
nl: Sluit filter uit

en: page
nl: Pagina

en: Hint: this page also works from commandline
nl: Tip: deze pagina werkt ook op de commandline

en: creating tables
nl: Tabellen aanmaken

en: creating tables done
nl: Tabellen zijn aangemaakt

en: %d entries still to convert
nl: %d onderdelen moeten nog worden geconverteerd

en: converting data
nl: data aan het converteren

en: processing cancelled
nl: Bewerken geannuleerd

en: Optimizing table to recover space
nl: Tabel optimaliseren om ruimte te maken

en: Finished
nl: Afgerond

en: Convert some more
nl: Converteer meer

en: 
    -------------------------------------------------------------------------------- 
        This is a notification of a possible spam attack to your phplist subscribe page.
        The data submitted has been copied below, so you can check whether this was actually the case.
        The submitted data has been converted into non-html characters, for security reasons.
        If you want to stop receiving this message, set 
        
         define("NOTIFY_SPAM",0);  
         
         in your phplist config file.  
         
         This subscriber has NOT been added to the database. 
         If there is an error, you will need to  add them manually.
    --------------------------------------------------------------------------------
nl: 
    -------------------------------------------------------------------------------- 
    Dit bericht maakt melding van een mogelijke spamaanval op jou inschrijfpagina van phpList.
    Van het mogelijke spamdata vind je hieronder een kopie, opdat je kunt controleren of er daadwerkelijk sprake was van een spamaanval.
    De ingevoerde data is, vanwege veiligheidsredenen, geconverteerd naar niet-html karakters.
    Als je berichten als deze niet langer wilt ontvangen, neem dan 
    
    define("NOTIFY_SPAM",0); 
    
    op in je phplist configuratie bestand. 
    
    Degene die zichzelf heeft ingeschreven is niet toegevoegd aan de database. 
    Mocht deze melding niet terecht zijn, dan moet je de inschrijving handmatig toevoegen aan de database.
    --------------------------------------------------------------------------------

en: phplist Spam blocked
nl: phpList spam geblokkeerd

en: Email is blacklisted, so request for confirmation has been sent.
nl: Het e-mail adres staat op de Zwarte lijst, een verzoek om bevestiging is verzonden.

en: If user confirms subscription, they will be removed from the blacklist.
nl: Als de abonnee de inschrijving bevestigd, dan zal deze worden verwijderd van de Zwarte lijst.

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: subscribe pages
nl: Inschrijf pagina

en: title
nl: Titel

en: owner
nl: Eigenaar

en: not active
nl: niet actief

en: Add a new subscribe page
nl: Nieuwe inschrijfpagina toevoegen

en: Resending confirmation request to
nl: Opnieuw zenden van bevestigingsaanvraag naar

en: user found
nl: abonnee gevonden

en: no user found
nl: geen abonnee gevonden

en: unable to find original email
nl: Kan het originele bericht niet vinden

en: Marking all subscribers confirmed
nl: Alle abonnees markeren als bevestigd

en: Marking all subscribers on list %s confirmed
nl: Alle abonnees van de verzendlijst %s markeren als bevestigd

en: subscribers apply
nl: abonnees aangemeld

en: Creating UniqID for all subscribers who do not have one
nl: Creeër een uniek nummer voor alle abonnees die er geen hebben

en: Marking all subscribers to receive HTML
nl: Alle abonnees markeren om e-mail met HTML-opmaak te ontvangen

en: Marking all subscribers to receive text
nl: Alle abonnees markeren om e-mail met tekstopmaak te ontvangen

en: Deleting subscribers who are not on any list
nl: Abonnees verwijderen die niet voorkomen in een verzendlijst

en: Moving subscribers who are not on any list to
nl: Abonnees verplaatsen die niet voorkomen in een verzendlijst naar

en: Deleting subscribers with more than
nl: Verwijderen van abonnees met meer dan

en: Resending request for confirmation to subscribers who signed up after
nl: Opnieuw verzenden van een verzoek om bevestiging naar abonnees die zich hebben ingeschreven na

en: and before
nl: en voor

en: Deleting unconfirmed subscribers who signed up after
nl: Verwijderen van onbevestigde abonnees die zich hebben igeschreven na

en: Trying to merge duplicates
nl: Proberen om duplicaten samen te voegen

en: Don't know how to
nl: Weet niet hoe

en: Trying to fix subscribers with an invalid email
nl: Proberen om abonnees met een ongeldig e-mail adres te herstellen

en: subscribers fixed
nl: abonnees hersteld

en: subscribers could not be fixed
nl: abonnees konden niet worden hersteld

en: Deleting subscribers with an invalid email
nl: Verwijderen van abonnees met een ongeldig e-mail adres

en: subscribers deleted
nl: abonnees verwijderd

en: Marking subscribers with an invalid email as unconfirmed
nl: Markeer abonnees met een ongeldig e-mail adres als niet bevestigd

en: subscribers updated
nl: abonnees bijgewerkt

en: Cleaning some user tables of invalid entries
nl: Opschonen van abonnees met ongeldige invoer

en: entries apply
nl: velden van toepassing

en: in the database
nl: in de database

en: -All-
nl: -Alle-

en: Mark all subscribers to receive HTML
nl: Alle abonnees markeren om e-mail met HTML-opmaak te ontvangen

en: Mark all subscribers to receive text
nl: Alle abonnees markeren om e-mail met tekst-opmaak te ontvangen

en: Mark all subscribers on list %s confirmed
nl: Alle abonnees van de verzendlijst %s markeren als bevestigd

en: Click here
nl: Pas toe

en: To move all subscribers who are not subscribed to any list to %s
nl: Alle abonnees die niet lid zijn van een verzendlijst, lid maken van %s

en: To delete all subscribers with more than
nl: Verwijder alle abonnees met meer dan

en: Note: this will use the total count of bounces on a subscriber, not consecutive bounces
nl: Opmerking: het totaal aantal teruggekaatste e-mail berichten van een abonnee zal worden geteld, niet de opeenvolgende teruggekaatste e-mail berichten

en: To delete subscribers who signed up and have not confirmed their subscription
nl: Verwijder abonnees die zich hebben ingeschreven maar nog niet hebben bevestigd

en: Date they signed up after
nl: Datum inschrijving na

en: Date they signed up before
nl: Datum inschrijving voor

en: You cannot create a new list because you have reached maximum number of lists.
nl: Je kunt geen nieuwe verzendlijst aanmaken, want je hebt het maximum aantal lijsten bereikt.

en: Members of this list
nl: Abonnees ingeschreven bij deze verzendlijst

en: New list added
nl: Nieuwe verzendlijst toegevoegd

en: List name
nl: Naam van de verzendlijst

en: Public list (listed on the frontend)
nl: Openbare verzendlijst (als keuze zichtbaar voor abonnees)

en: Order for listing
nl: Volgorde voor vermelding

en: Category
nl: Categorie

en: choose category
nl: kies categorie

en: List Description
nl: Beschrijving van de verzendlijst

en: Save
nl: Sla op

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Do not save, and go back to the lists
nl: Niet bewaren, en terug naar de verzendlijsten

en: No list categories have been defined
nl: Er zijn nog geen verzendlijst categorieën gemaakt

en: Once you have set up a few categories, come back to this page to classify your lists with your categories.
nl: Zodra je een categorie hebt gemaakt, kom dan terug op deze pagina om de verzendlijsten in te delen.

en: Configure Categories
nl: Maak een categorie

en: Categories saved
nl: Categorieën bewaard

en: All lists have already been assigned a category
nl: Alle verzendlijsten zijn toegewezen aan een categorie

en: save
nl: Opslaan

en: Invalid email
nl: Ongeldig e-mailadres.

en: Loading
nl: Laden

en: return to editing attributes
nl: Ga terug naar bewerken van de velden

en: N/A
nl: NVT

en: links
nl: koppelingen

en: user clicks
nl: abonnee klikken

en: clickrate
nl: klikpercentage

en: total clicks
nl: totaal aantal klikken

en: Click Details for a Message
nl: Klik details voor een bericht

en: Sent to
nl: Verstuurd naar

en: Click Rate
nl: Klik %

en: Message Click Statistics
nl: Bericht Klik Statistieken

en: import_by
nl: geïimporteerd door

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: %d lines processed
nl: %d regels verwerkt

en: %d email imported
nl: %d e-mail adressen geïmporteerd

en: %d duplicates
nl: %d dubbele

en: %d invalidated
nl: %d incorrect

en: %d addresses were blacklisted and have not been subscribed to the list
nl: %d e-mail adressen waren op de Zwarte lijst en kwamen niet voor op een verzendlijst

en: Adding subscribers
nl: Toevoegen van abonnees

en: Please enter the emails to import, one per line, in the box below and click "Import Emails"
nl: Voer de e-mail adressen die moeten worden geïmporteerd hieronder in, één per regel, en klik de knop "Importeer"

en: Check to skip emails that are not valid
nl: Niet correcte adressen over slaan

en: Import emails
nl: Importeer

en: Invalid value for email address
nl: Niet geldig e-mail adres

en: error
nl: Fout

en: fatalerror
nl: Fatale fout

en: Documentation about this error
nl: Documentatie over deze fout

en: Main Page
nl: Startpagina

en: about
nl: Over

en: In this section
nl: In deze sectie

en: Recently visited
nl: Recent bezocht

en: All Lists
nl: Alle verzendlijsten

en: All Active Lists
nl: Alle actieve verzendlijsten

en: Public list
nl: Openbare verzendlijst

en: Private list
nl: Privé verzendlijst

en: There are no lists available
nl: Er zijn geen verzendlijsten beschikbaar

en: years
nl: jaren

en: days
nl: dagen

en: hours
nl: uren

en: mins
nl: minuten

en: secs
nl: seconden

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Listing %d to %d of %d
nl: Berichten %d tot %d van %d stuks

en: Listing %d to %d
nl: Overzicht van %d tot %d

en: First Page
nl: Eerste pagina

en: Last Page
nl: Laatste pagina

en: All draft campaigns deleted
nl: Alle concept berichten verwijderd

en: campaigns deleted
nl: berichten verwijderd

en: campaign deleted
nl: bericht verwijderd

en: Campaign deleted
nl: Berichten verwijderd

en: start a new message
nl: Maak een nieuw bericht

en: Choose an existing draft message to work on
nl: Kies een bestaand concept bericht om te bewerken

en: Draft messages
nl: Concept berichten

en: entered
nl: Aangemeld

en: age
nl: leeftijd

en: delete all
nl: Verwijder alles

en: Please select the lists you want to send your campaign to
nl: Kies de verzendlijsten waar je het bericht naartoe wilt verzenden

en: Please select the lists you want to exclude from this campaign
nl: Kies de verzendlijsten die je wilt gebruiken om abonnees van uit te sluiten voor dit bericht

en: The campaign will go to users who are a member of the lists above,     unless they are a member of one of the lists you select here.
nl: Het e-mail bericht zal naar abonnees gaan die lid zijn van de bovenstaande verzendlijsten, tenzij ze lid zijn van een verzendlijst die je hier selecteert.

en: test processing error
nl: fout in het behandelen van de test

en: test Processing info
nl: informatie over het behandelen van de test

en: mails in mailbox
nl: berichten in brievenbus

en: tests
nl: testen

en: test_protocol not supported
nl: test_protocol niet ondersteund

en: Invalid Request
nl: Ongeldig verzoek

en: User Click Statistics
nl: Abonnee klik statistieken

en: User Click Details for a URL in a message
nl: Klik details van abonnee voor een URL in een bericht

en: User Click Details for a message
nl: Klik details van abonnee voor een bericht

en: User Click Details for a URL
nl: Klik details van abonnee voor een URL

en: User Click Details for a Message
nl: Klik details van abonnee voor een bericht

en: User Click Details
nl: Klik details van abonnee

en: view user
nl: bekijk abonnee

en: No such attribute:
nl: Dit veld bestaat niet:

en: This datatype does not have editable values
nl: Dit datatype heeft geen bewerkbare waarden

en: Back to attributes
nl: Terug naar velden

en: add new
nl: Voeg een nieuw veld toe

en: Are you sure you want to delete all values?
nl: Weet je zeker dat je alles wilt verwijderen?

en: Alternatively you can replace all values with another one:
nl: Je kunt ook alle waarden vervangen met een andere:

en: Replace with
nl: Vervangen met

en: Delete and replace
nl: Verwijder en vervang

en: Cannot delete
nl: Kan niet verwijderen

en: The following subscriber(s) are dependent on this value<br />Update the subscriber profiles to not use this attribute value and try again
nl: De volgende abonnee(s) zijn afhankelijk van deze waarde<br />Zorg dat de abonneeprofielen deze waarde niet kunnen gebruiken en probeer het nog eens

en: * Too many to list, total dependencies:
nl: * Te veel om te laten zien. Totale afhankelijkheden:

en: * Too many errors, quitting
nl: * Te veel fouten, stopt nu

en: Add new
nl: Voeg een nieuwe toe

en: one per line
nl: één per regel

en: Change order
nl: Wijzig volgorde

en: No template have been defined
nl: Geen sjabloon vastgelegd

en: Existing templates
nl: Bestaande sjablonen

en: Campaign Default
nl: Standaard bericht

en: System
nl: Systeem

en: Add new Template
nl: Nieuw sjabloon toevoegen

en: Add default system template
nl: Voeg standaard systeem sjabloon toe

en: No such template
nl: Sjabloon bestaat niet

en: Images stored
nl: Afbeeldingen opgeslagen

en: No images found
nl: Geen afbeeldingen gevonden

en: Template saved and ready for use in campaigns
nl: Sjabloon opgeslagen en klaar om te worden gebruikt in berichten

en: Image
nl: Afbeelding

en: "not full URL
nl: "geen volledige URL

en: does not exist
nl: bestaat niet

en: Not a full URL
nl: Niet een volledige URL

en: No Title
nl: Geen Titel

en: Template does not contain the [CONTENT] placeholder
nl: Het sjabloon bevat niet het verplichte woord [CONTENT]

en: Template saved
nl: Sjabloon opgeslagen

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Below is the list of images used in your template. If an image is currently unavailable, please upload it to the database.
nl: Hieronder de verzendlijst met afbeeldingen die in het sjabloon zijn gebruikt. Als een afbeelding momenteel niet beschikbaar is, upload deze dan naar de database.

en: This includes all images, also fully referenced ones, so you may choose not to upload some. If you upload images, they will be included in the campaigns that use this template.
nl: Dat betreft alle afbeeldingen, ook de volledig gerefereerde, dus je kunt kiezen om sommige afbeeldingen niet te uploaden. Als je een afbeelding upload, dan worden die toegevoegd aan de berichten die dit sjabloon gebruiken.

en: Image name:
nl: Naam afbeelding:

en: %d times used
nl: %d keer gebruikt

en: Save Images
nl: Afbeeldingen opslaan

en: Template does not contain local images
nl: Sjabloon bevat geen lokale afbeeldingen

en: Some errors were found, template NOT saved!
nl: Er werden enkele fouten gevonden, de sjabloon is NIET opgeslagen!

en: Sending test
nl: Versturen van test bericht

en: Sending test "Request for confirmation" to
nl: Versturen van test "confirmatie verzoek" aan

en: FAILED
nl: MISLUKT

en: Sending test "Welcome" to
nl: Versturen van test "Welkom" aan

en: Sending test "Unsubscribe confirmation" to
nl: Versturen van test "Afmeld bevestiging" aan

en: Error sending test messages to
nl: Er was een probleem met het versturen van een test berichten aan

en: List of Templates
nl: Overzicht van sjablonen

en: Title of this template
nl: Titel van de sjabloon

en: Content of the template.
nl: Inhoud van de sjabloon.

en: The content should at least have <b>[CONTENT]</b> somewhere.
nl: De inhoud moet minstens ergens <b>[CONTENT]</b> bevatten.

en: You can upload a template file or paste the text in the box below
nl: U kunt een sjabloon bestand uploaden of tekst plakken in het veld hieronder

en: Template file.
nl: Sjabloon bestand

en: Check that all links have a full URL
nl: Controleer of alle links een volledige URL hebben

en: Check that all images have a full URL
nl: Controleer of alle afbeeldingen een volledige URL hebben

en: Check that all external images exist
nl: Controleer of alle externe afbeeldingen bestaan

en: Send test message
nl: Verstuur test bericht

en: to email addresses
nl: aan de volgende e-mail adressen

en: You are logged in as administrator (%s) of this phpList system
nl: Je bent aangemeld als beheerder (%s) van phpList

en: You are therefore offered the following choice, which your subscribers will not see when they load this page.
nl: Daarom word je de volgende keuze voor gelegd, die jouw abonnees niet zien als ze deze pagina bezoeken.

en: Go back to admin area
nl: Ga terug naar de beheerpagina

en: Please choose
nl: Kies

en: Make this subscriber confirmed immediately
nl: Deze abonnee meteen inschrijven als bevestigd

en: Send this subscriber a request for confirmation email
nl: Stuur deze abonnee een e-mail met het verzoek om de inschrijving te bevestigen

en: Subscriber removed from Blacklist for manual confirmation of subscription
nl: Abonnee verwijderd van de Zwarte lijst zodat deze zelf de inschrijving kan bevestigen

en: Subscriber has been removed from blacklist
nl: Abonnee is verwijderd van de Zwarte lijst

en: Forwarded receiver requested blacklist
nl: De ontvanger aan wie een bericht was doorgestuurd wil aan de Zwarte lijst worden toegevoegd

en: "Jump off" used by subscriber, reason not requested
nl: "Jump off" gebruikt door abonnee, geen reden gegeven

en: "Jump off" set, reason not requested
nl: "Jump off" set, een reden is niet gegeven

en: When testing the phpList forward functionality, you need to be logged in as an administrator.
nl: Als je de functionaliteit van het doorsturen wilt uitproberen, dan moet je zijn ingelogd als beheerder.

en: Message Forwarded
nl: Bericht doorgestuurd

en: %s has forwarded message %d to %s
nl: %s heeft het bericht %d doorgestuurd naar %s

en: %s tried forwarding message %d to %s but failed
nl: %s heeft geprobeerd het bericht %d door te sturen naar %s maar is daarin niet geslaagd

en: Forward request from invalid user ID: %s
nl: Verzoek om door te sturen door een ongeldige abonnee: %s
